Gry

2 minuty z Sekiro: Shadows Die Twice

przeczytasz w 1 min.

Premiera gry Sekiro: Shadows Die Twice odbędzie się już na początku wiosny. Najnowszy materiał wideo pozwala wyrobić sobie konkretne zdanie na jej temat: czy warto mieć ją na radarze, czy też niekoniecznie.

Zapowiedziane w ubiegłym roku Sekiro: Shadows Die Twice to jedna z najgorętszych premier nadchodzącej wiosny. Gdy na dworze będzie robić się coraz cieplej, poważnie rozgrzewać zaczną się też nasze pecety i konsole – kolejne publikowane materiały niemal nie pozwalają mieć wątpliwości, że najnowsze dzieło studia From Software będzie przyciągać do ekranu na długie godziny.

Świeżutkie wideo (opublikowane na kanale Game Informer) nie jest może szczególnie długie, ale za to wypełnione jest ciekawymi fragmentami, które skutecznie podgrzewają atmosferę przed nadchodzącą premierą. Ta odbędzie się już niedługo, przypomnijmy bowiem w tym miejscu, że Sekiro: Shadows Die Twice zadebiutuje 22 marca w wersjach przeznaczonych na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Krótki gameplay pozwala przyjrzeć się naszemu bohaterowi, a więc samurajowi, któremu nie można odmówić zwinności, jak również który doskonale potrafi korzystać z – nazwijmy to – dodatkowych umiejętności. Zatem jeśli chodzi o samą grę, przygotujcie się na sporo akcji w ciekawym stylu, a częścią tych przygotowań niech będzie obejrzenie tego materiału…

Źródło: Dark Side of Gaming, Game Informer

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!