• benchmark.pl
  • Gry
  • Jutro zadebiutuje Semblance - intrygująca i urocza platformówka na komputery i Switcha
Gry

Jutro zadebiutuje Semblance - intrygująca i urocza platformówka na komputery i Switcha

przeczytasz w 1 min.

Platformówka zatytułowana Semblance to pierwsza duża gra studia Nyamakop z Republiki Południowej Afryki. Wiele wskazuje na to, że może to być bardzo udany debiut. Na razie możemy obejrzeć zwiastun.

Semblance to coś dla fanów produkcji nietypowych, które często cechują się wręcz niezwykłą grywalnością. Zwiastun napawa optymizmem, a najlepsze, że na premierę nie będzie trzeba długo czekać, bo ta odbędzie się już jutro.

Semblance to debiutancka gra południowoafrykańskiego studia Nyamakop. Jest to platformówka z akcją w świecie podatnym na zniekształcenia, co też nasz bohater będzie czynić, by przedostać się z punktu A do punktu B. 

Semblance screen

„Gracz będzie mógł rozpłaszczać, rozciągać i odkształcać otoczenie, jak i samego siebie, aby rozwiązać kolejne zagadki, przeciskać się przez szczeliny i przywrócić delikatną harmonię swojego wyjątkowego świata”, czytamy w zapowiedzi.

Twórcy zapowiadają ciekawe zagadki i dobrze przemyślaną mechanikę rozgrywki (za co zdobyła już kilka wyróżnień) oraz – o czym można się przekonać dzięki poniższemu zwiastunowi – cieszącą oko i ucho oprawę audiowizualną. 

Semblance – zwiastun uroczej platformówki:

Jak wspomnieliśmy, premiera gry Semblance odbędzie się 24 lipca – równocześnie zadebiutują wersje na komputery (Windows i macOS) oraz na konsole Nintendo Switch.

Źródło: Good Shepherd, Cosmocover

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    JanKovalski
    -3
    Co to za gufno?