• benchmark.pl
 • Gry
 • Już za miesiąc premiera gry Sherlock Holmes: Zbrodnia i kara - rzut okiem na przesłuchania
Gry

Już za miesiąc premiera gry Sherlock Holmes: Zbrodnia i kara - rzut okiem na przesłuchania

przeczytasz w 1 min.

XIX-wieczna Anglia, genialny detektyw oraz 6 skomplikowanych zagadek prowadzących do jednego z 9 zakończeń – tak pokrótce można ten tytuł opisać.

Sherlock Holmes Zbrodnia i kara

Od dziś za miesiąc swoją polską premierę będzie miała gra Sherlock Holmes: Zbrodnia i kara. XIX-wieczna Anglia, genialny detektyw oraz sześć skomplikowanych zagadek prowadzących do jednego z  dziewięciu przygotowanych przez studio Frogwares zakończeń – tak pokrótce można ten tytuł opisać. Twórcy opublikowali nowy gameplay trailer, w którym skoncentrowano się na prezentacji działania systemu przesłuchiwania świadków. 

Element ten będzie jedną z najważniejszych czynności w grze Zbrodnia i kara, a nowy materiał udowadnia, że Frogwares nie potraktowało go po macoszemu. Jako legendarny Sherlock Holmes nie tylko przeprowadzimy rozmowy z napotkanymi postaciami, ale też będziemy mogli dokładnie przyjrzeć się ich wyglądowi, by później wyciągnąć wnioski na podstawie odkrytych poszlak. 

Przy ostatecznej ocenie sytuacji warto się jednak dłużej zastanowić (można w tym celu, na przykład, zadać więcej pytań) – może się bowiem zdarzyć i tak, że oskarżymy niewinnego lub wręcz skażemy go na śmierć. 

Dodajmy jeszcze tylko na koniec, że gra dostępna będzie w wersji na konsole PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One i  Xbox 360, jak również na komputery osobiste. Nie pozostaje już zatem nic innego, jak przejść do omawianego zwiastuna:

Źródło: CDP, Focus Files

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  raffal81
  4
  Przypomina mi sie LA NOIRE ;]
  • avatar
   MarK777
   1
   Wszędzie podają że gra ma premierę światową 30 września a w Polsce - 3 PAŹDZIERNIKA. :D
   Ktoś się chyba z newsem pośpieszył o miesiąc ;P
   • avatar
    RomanTyczka
    1
    Komuś się październik z wrześniem pomylił : )
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Mimika = drewno. Niestety - nowa generacja a nadal stoimy w miejscu. Wielu w tym i ja myślało, że LA Noire coś rozpocznie... prawda?