Gry

SK Gaming na DreamHack Summer

przeczytasz w 1 min.

Mamy zwycięzców w CS:GO z Austin.

DreamHack rozkręcił się na dobre. Za nami już pierwszy etap, czyli zawody w amerykańskim Austin. Jutro rusza impreza we Francji. Wszyscy czekamy jednak na wakacyjne rozgrywki w szwedzkim Jönköping.

Zespół Fallen’a jako pierwszy został zaproszony na DreamHack Astro Open – Summer 2017.

Turniej, jak wiemy odbędzie się w szwedzkim mieście Jönköping w terminie od 17 do 19 czerwca.

Niektórych z nas dziwi zaproszenie właśnie dla teamu SK Gaming. Z jednej strony wspaniałe zwycięstwo podczas CS_summit. Z drugiej strony, ekipa Brazylijczyków podczas IEM Katowice nie zdołała nawet wyjść z grupy. Teraz idzie im jednak dużo lepiej. W czasie trwających właśnie zawodów IEM w Sydney SK Gaming mają na koncie już trzy zwycięstwa.

Przypomnijmy, że właśnie zakończyły się rozgrywki DH ASTRO Open w Austin. Podczas półfinałów mogliśmy śledzić poczynania Immortals, Heroic, Gambit oraz G2 Esports. W grupie A zwycięstwo odniosła formacja Immortals (14-16, 16-3, 16-13) pozostawiając z gorzkim smakiem porażki zespół Heroic. Jeśli zaś chodzi o grupę B, tutaj wygraną mogli poszczycić się zawodnicy Gambit, którzy po wyrównanej walce triumfowali nad francuskim zespołem G2 Esports (23-25, 16-12, 16-14 ).

W wielkim finale zobaczyliśmy więc Brazylijczyków z Immortals oraz Gambit. Pojedynek toczył się na mapie Train oraz Inferno. Walka była bardzo wyrównana, ale ostatecznie to właśnie Gambit udowodnił, komu należy się tytuł mistrza i 50 tys. dolarów nagrody. Oba mecze zakończyły się wynikiem 16:12 na korzyść Gambit.

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  miedzianek
  1
  'Niektórych z nas dziwi zaproszenie właśnie dla teamu SK Gaming'

  Bo to team, który od ładnych kilku lat gra przekozacko, w miarę wychodzą z grup, wygrywają cośniecoś? Ze starego T1 sprzed kilku lat to tylko SK tak naprawdę się ostało(stare LG), Fnatic/VP/NV/NiP/NAVI w dołku i słabo im wychodzi+sporo zmian w tych zespołach...
  • avatar
   pablo11
   0
   Na IEM z top3 HLTV tylko Astralis wyszło z grupy. News jakiś trochę dziwny. Bo Legendsów z ostatnich Majorów zapraszają prawie zawsze i wszędzie. TAk jak Virtus.pro ma teraz dołek i jest na przedostatnim miejscu ligi ESL(na ostatnim jest druga polska drużyna Kinguin) a i tak będzie prawdopodobnie na wszystkich większych imprezach poza finałem ESLa. Virtus zresztą już przyzwyczaiło do słabych internetowych meczy(w tamtym roku odpadli z ESLa, ale dostali jako 2 czy 1 drużyna rankingu HLTV możliwośc gry w kolejnym sezonie (liga powiększała się o 2 miejsca). Teraz bedzie gorzej. Będą jaja jak odpadną z ESLa i będą musieli przechodzić całą tą drogę jak Kinguin.