Aplikacje mobilne

Snapchat zaktualizowany - zyskał zdjęcia bez limitu

przeczytasz w 1 min.

Snapchat wzbogacił się o kilka ciekawych funkcji. Aktualizacja to przede wszystkim zdjęcia bez limitu, ale warto zaakcentować też inne nowości.

Trudno twierdzić, że Snapchat jest niezbędną aplikacją dla każdego z nas. Wypada jednak zgodzić się z tym, że może pochwalić się bardzo dużym gronem sympatyków i wielu z nich ucieszy się z ostatniej aktualizacji.

Nie przynosi ona może ogromnej dawki nowości, ale te które się pojawiły okazują się bardzo istotne. W głównej mierze chodzi o nową opcję zdjęć bez limitu. Dotychczas udostępniane elementy (tak zwane Snapy) mogły trwać od 1 do 10 sekund.

Snapy bez ograniczeń czasowych to zatem spore odstępstwo od dotychczasowych reguł aplikacji. Czy przydatne? O to pytać należy przede wszystkim korzystających ze Snapchata. Pierwsze opinie wydają się optymistyczne.

Snapchat zdjęcia bez limituSnapchat

Nowość pojawiła się też w kwestii materiałów wideo. Od teraz można skorzystać opcji zapętlania. Wracając natomiast do zdjęć, producent dodał możliwość rysowania emotikonami oraz funkcję Magic Eraser do zamazywania wybranych fragmentów/elementów zdjęć.

Źródło: inf. własna, The Next Web

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Słitaśne selfi z ronsi
  -1
  Martyna i aniolek?

  Zdecydowanie wole Watsappa niz Snapa. Niby dwie rozne rzeczy, ale pozornie.
  • avatar
   Konto usunięte
   -1
   A ja ciągle marzę o fejsbuk messengerze gdzie będą tylko wiadomości i ewentualnie wysyłanie zdjęć a nie apka ważąca więcej niż HoMM 3. . .

   Witaj!

   Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
   Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

   Połącz konto już teraz.

   Zaloguj przez 1Login