Gry

W Sniper Elite 3 nie przegapisz żadnej egzekucji

przeczytasz w 1 min.

Killcamy wyglądać mają jeszcze efektowniej, gdyż na szkielet nałożono mięśnie i układ krwionośny.

Sniper Elite 3 gra zwiastun

Seria Sniper Elite przygotowywana przez studio Rebellion cieszy się całkiem dobrą opinią. Nic dziwnego zatem, że w przygotowaniu jest już kolejna odsłona, o której producent zdecydował się nam teraz przypomnieć.

W Sniper Elite 3 naturalnie ponownie trzeba będzie wcielić się w snajpera i przenieść się w czasy II wojny światowej, a więc względem poprzednich odsłon nowości tutaj nie widać. Po co jednak zmieniać coś, co dobrze się sprawdza? W zamian za to twórcy zdecydowali się na nowe miejsce akcji i tym sposobem terenem działań gracza będzie teraz Afryka.

Nie ulega wątpliwości, że znakiem rozpoznawczym serii są tzw. killcamy, a więc "rentgenowskie" ukazanie celnego strzału, a właściwie tego, co robi on z ofiarą. W nowej odsłonie element ten wyglądać ma jeszcze efektowniej, gdyż na szkielet nałożono mięśnie i układ krwionośny. O pracach nad tym twórcy opowiadają na umieszczonym poniżej materiale wideo. Na nim też zobaczyć możecie, jak wyglądać będzie to w praktyce.

"Jednym z głównych powodów, dla których zdecydowaliśmy się na umieszczenie tych wszystkich szczegółów jest chęć pokazania, dlaczego ludzie tak bardzo bali się snajperów w czasie II wojny światowej, a także w każdym innym konflikcie. Szkody wyrządzone przez pocisk wystrzelony ze snajperski są naprawdę duże. Nie chcemy od tego tutaj uciekać."


Przypominamy, iż premiera gry odbyć ma się w drugiej połowie tego roku. Będzie ona dostępna w wersji na PC oraz konsole PlayStation 3 i Xbox 360, a także, o czym niektórzy zapominają, PlayStation 4Xbox One.

Źródło: gamespot, shacknews

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  hex3n
  5
  Robi wrażenie....
  • avatar
   Sochu
   3
   Fajny motyw z dźwiękiem. W klopsiki i inne zjawiska pogodowe, dźwięk spadających hamburgerów to uderzanie mokrymi mopami o podłogę ;]
   • avatar
    Konto usunięte
    3
    szykuje się całkiem fajna gra
    • avatar
     michal0120
     1
     Fajne są te efekty
     • avatar
      Konto usunięte
      1
      I znowu pewnie grafika sprzed 10 lat...
      • avatar
       Dragon
       -3
       Sorry "są". Ale rentgen nie jest znakiem rozpoznawczym serii bo w pierwszej części go nie było więc może co najwyżej być znakiem rozpoznawczym drugiej części a nie serii. Poza tym termin 'killcam' nie równa się terminowi 'X-Ray killcam'. To właśnie odróżniało 1 część od 2.
       To tak jakby powiedzieć, że znakiem rozpoznawczym telofonów z rodziny iPhone jest czytnik lini papilarnych…
       • avatar
        Dragon
        -4
        Znakiem rozpoznawczy serii był rentgen?! Autorze, myśl o czym piszesz. Pierwsza część SE nie miała "zdjęć" rentgenowskich tylko jedynie Bullet Time! Dopiero druga część wprowadziła ten ficzer.
        Jednak benchmark był bardziej rzetelnym źródłem informacji gdy tworzyli go użytkownicy. Ci przynajmniej się starali dobrze napisać artykuł.
        • avatar
         RafiXll
         0
         O pracach nad tym.... literówka.
         • avatar
          jeomax.co.uk
          0
          W filmie ten Nick Brewer ma cos ze szkieleta, pewnie to jego pomysl ;-)
          • avatar
           Konto usunięte
           0
           Miooooooodzio :)
           • avatar
            shamoth
            0
            A w części 4 w końcu pokażą to co głownie powoduje zgon... implodujące pęcherze kawitacyjne i ich wpływ na wnętrzności...