• benchmark.pl
 • Gry
 • CI Games zapowiada Sniper: Ghost Warrior 3 oraz nowe Lords of the Fallen
Gry

CI Games zapowiada Sniper: Ghost Warrior 3 oraz nowe Lords of the Fallen

przeczytasz w 1 min.

Sniper: Ghost Warrior 3 przygotowywać ma zespół, na czele którego stoją Steve Hart oraz Paul Robinson.

Sniper: Ghost Warrior 3 gra

Na dziś planowana była konferencja CI Games, na której poznać mieliśmy kilka istotnych kwestii związanych z przyszłością polskiego producenta. Wszystko już wiemy i rzecz jasna podzielimy się Wami najciekawszymi informacjami.

Taką jest bez wątpienia zapowiedź nowej gry - Sniper: Ghost Warrior 3. Spekulowano, że możemy doczekać się potwierdzenia prac nad tym właśnie tytułem i ponownie okazało się, że nieoficjalne doniesienia zazwyczaj się sprawdzają.

Sniper: Ghost Warrior 3 przygotowuje zespół, na czele którego stoją Steve Hart oraz Paul Robinson. Pierwszy pracował nad Sniper Elite 2, a drugi chociażby przy Full Spectrum Warrior czy Killzone 2.

„Prace koncepcyjne są na zaawansowanym poziomie – 60-osobowy zespół od maja tego roku pracuje nad tym projektem. Będzie to wysokobudżetowa produkcja klasy AAA, która ma spore szanse na międzynarodowy, zarówno  artystyczny, jak i komercyjny sukces. Nad projektem czuwa dwóch wybitnych specjalistów, którzy mają duże doświadczenie w grach FPS i snajperskich.” – Marek Tymiński, prezes CI Games

Premiera gry planowana jest na 2016 rok. Sniper: Ghost Warrior 3 wydany będzie na PC oraz na konsolach PlayStation 4Xbox One.

Na tym jednak nie koniec wartych podkreślenia informacji. W przyszłym roku pojawić ma się bowiem mobilna wersja dobrze przyjętego Lords of The Fallen, która trafi na systemy Android oraz iOS. Co więcej, potwierdzono, iż rozpoczynają się pracę nad pełnoprawną kontynuacją gry.

„Sukces Lords of the Fallen pokazał, że jesteśmy studiem, które posiada zasoby do tworzenia wysokiej jakości gier wideo z segmentu AAA. W odpowiedzi na dynamicznie zmieniające się współcześnie warunki ekonomiczne opieramy nasz model biznesowy na wiedzy i współpracy ze starannie wybranymi podmiotami wierząc, że jest to strategia zapewniająca nam optymalną efektywność i stałą kontrolę nad sygnowanymi przez nas tytułami.” – Marek Tymiński, prezes CI Games

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko trzymać kciuki za kolejne udane miesiące CI Games.

Źródło: CI Games

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Fajno

  Nastepna część LoTF. Przy tej części bawiłem się świetnie. Brakowało jej tylko moim zdaniem dłuższego czasu gry i trudniejszego poziomu trudnośći. Porównywanie jej do Dark Souls moim zdaniem jest błędem. Bardzo dobra gra. Tylko te zabezpieczenia czasami potrafiły mi wywalić grę do pulpitu.

  Pozostało czekać na następną cęść tejże gry oraz Wieśka :D
  • avatar
   kubas246
   -2
   Po co oni ciągną tą serie? Pierwszy sniper był średniakiem (najwyżej), drugi był jeszcze gorszy.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Nice. Snajper sprzedał się świetnie, więc pewnie mają nadzieję że kolejny tez odniesie sukces. Długo trzymali to w tajemnicy, że pracują nad kolejną częścią. Mnie akurat to cieszy:) Mam nadzieję, że wezmą sobie do serca całą krytykę. I oby świeże spojrzenie nowego zespołu pomogła. Tak jak Gop pomógł przy Lords of the Fallen. W Lordów to ja się jeszcze bawię, więc na spokojnie czekam na DLC, ale już się cieszę na kolejną część.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Po tym co osiągnęli z Lords of the fallen można spodziewać się że kolejna odsłona tej gry będzie jeszcze lepsza, a o SGW3 nie wspomnę, tym bardziej że przy trzeciej części mają pracować nowe znane z innych tytułów twarze. To się nie może nie udać:)