Gry

Sniper Ghost Warrior Contracts - będzie kolejna strzelanka od CI Games

przeczytasz w 1 min.

Wydawało się, że o Sniper Ghost Warrior już nie usłyszymy. Najnowsze informacje są dla sympatyków tego cyklu zdecydowanie bardziej optymistyczne.

Polskie studio CI Games przygotuje nową grę z serii Sniper Ghost Warrior. To spora niespodzianka, jeszcze jakiś czas temu nie było na taki obrót spraw najmniejszych szans.

Wszystko z uwagi na chłodne przyjęcie Sniper: Ghost Warrior 3. Sytuacja była tak zła, iż CI Games zapowiedziało rezygnację z tworzenia gier AAA. Z czasem okazało się jednak, że gra systematycznie zdobywa kolejnych sympatyków i w ogólnym rozrachunku jej sprzedaż okazała się bardzo zadowalająca, w sporej mierze dzięki mieszkańcom USA.

Na oficjalnej stronie Europejskiego Biura ds. Własności Intelektualnej pojawiły się wzmianki na temat Sniper Ghost Warrior Contracts. Trudno wyciągnąć z nich więcej informacji poza tym, że to projekt, do którego prawa posiada właśnie CI Games. Wieści dotarły już na giełdę, akcje CI Games skoczyły ostatnio o kilkadziesiąt procent.

Oficjalna zapowiedź gry może odbyć się na zbliżających się targach Gamescom 2018. Studzący optymizm sugerują, iż może chodzić tu nie o dużą produkcję AAA, ale o grę mobilną. Czego się spodziewacie?

Źródło: money

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  szataniel
  0
  nigdy nie rozumiałem nagonki na SGW3. gram od dnia premiery i uważam, że gra jest po prostu bardzo dobra (do świetności trochę jej brakuje, ale wcale nie dużo).
  • avatar
   dejot
   -1
   W singleplayer SGW3 mam już ponad 100 godzin grania, oczywiście można by poprawić parę rzeczy, ale i tak dla mnie jest wspaniały, super klimatyczna gra. A plucie na CI Games i tą grę to wiadomo, chodzi o kasę. Mam tylko nadzieję, że chłopaki się nie zrażą i dalej będą robić coraz to lepsze gry.
   • avatar
    Kover
    -1
    Mam nadzieje że to będzie kolejna część. W SGW3 wygrałem prawie 320 godzin i powiem, że gra jest kozak, może spokojnie konkurować z innymi grami w kategorii AAA.