Gry

Sony liczy na doskonałą sprzedaż Killzone 2 (PS3)

przeczytasz w 1 min.

Killzone 2 na konsole Playstation 3 to jeden z tych tytułów, który u wielu graczy powoduje szybsze bicie serca. Tak ogromne zainteresowanie podsycane jest kolejnymi informacjami o grze, które im bliżej premiery tym więcej odsłaniają ciekawostek dotyczących tego co nas czeka podczas zabawy.

Jak widać Sony bardzo mocno przykłada się do promocji tegoż tytułu, który jest dla koncernu aktualnie jedną z najjaśniejszych gwiazd 2009 roku na konsole Playstation 3. I trudno się dziwić, gdyż jak przyznają przedstawiciele firmy w produkcje Killzone 2 zainwestowano olbrzymie kwoty pieniędzy. Tym samym oczekiwania co do odniesienia przez nią sukcesu są oczywiste. Jak jednak podaje serwis Videogaming247 Sony liczy na tak dobrą  sprzedaż jak to miało miejsce w przypadku Metal Gear Solid 4. Przypomnijmy, MGS4 zapewnił Konami świetne wyniki finansowe, a sama gra rozeszła się dotąd w nakładzie przekraczającym  4 miliony sztuk.

Światowa premiera Killzone 2 będzie miała miejsce najprawdopodobniej  27 lutego 2009 roku, ale jak na razie nie ma oficjalnego potwierdzenia tejże daty. Wiadomo jednak, że w przeciwieństwie do amerykańskich graczy, którzy oficjalne demo gry otrzymają dopiero po pojawieniu się na rynku pełnej jej wersji (wcześniej dostać je mogą jedynie Ci, którzy złożą zamówienie przedpremierowe w sieci Gamestop), europejscy fani strzelanin będą mogli ściągnąć je z usługi PSN dużo wcześniej.

Wszystkim zainteresowanym polecam obejrzenie najnowszego filmu (w jakości HD) prezentującego Killzone 2 w działaniu, który możecie ściągnąć z tej strony (333MB!).


 

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  suchy262
  0
  Już nie mogę się doczekać tej gry :)
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Myśle że od Resistance 2...PS3 zacznie wyprzedzać x'a pod względem technologicznym, pewnie tak samo będzie z grywalnością :)
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Killzone 2 zaprezentuje się nam jako jedna z najbardziej dopasionych graficznie pozycji jakie kiedykolwiek pojawiły się w historii branży gier video. Pozamiata ;]