• benchmark.pl
 • Gry
 • Star Wars: Battlefront to jedynie przedsmak tego co jeszcze otrzymamy
Gry

Star Wars: Battlefront to jedynie przedsmak tego co jeszcze otrzymamy

przeczytasz w 1 min.

Podobało Wam się Star Wars: Battlefront? EA planuje zdecydowanie więcej gier z tego uniwersum.

Niezależnie od naszych indywidualnych ocen, EA bez wątpienia zapisze Star Wars: Battlefront na konto swoich sukcesów. Wejście w posiadanie licencji na tak znane uniwersum okazało się strzałem w dziesiątkę i nic dziwnego, że na Star Wars Battlefront się nie skończy.

„Battlefront jest jedną z najlepiej sprzedających się gier Star Wars w historii, a to jednocześnie nasza pierwsza produkcja w tym uniwersum. Jesteśmy dopiero na początku drogi. Czujemy, że będzie ona naprawdę owocna.”

Powyższe słowa wypowiedziała Laura Miele, głównodowodząca wydawnictwem EA. Słowa tak wysoko postawionego przedstawiciela firmy traktować wypada raczej poważnie, zwłaszcza, że w tym przypadku łatwo można je zweryfikować.

EA nie robi tajemnicy z tego, co w związku z uniwersum Star Wars planowane jest na najbliższe lata. Przy współpracy z kilkoma studiami powstać ma kilka projektów. Już teraz wiemy o aż 6:

Pozostaje czekać na ujawnianie bliższych informacji na temat każdego z nich. Być może już teraz najwięcej obiecujecie sobie po którymś z powyższych projektów?

Źródło: gamespot, starwars.ea

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  meredirh
  5
  Jakby Jedi Academy albo Jedi Outcast 2 miało taką pompę marketingową to by się sprzedało dwa razy lepiej niż to. No ale nie miało :(
  • avatar
   Konto usunięte
   3
   Gdzie 1313?
   • avatar
    Agares
    1
    Jak nam dowalą liczbą i ceną dlc to rzeczywiście pewnie przedsmak dostaliśmy
    • avatar
     Konto usunięte
     1
     Mnie tylko dziwi jedno. Dlaczego posiadając tak zajebiste uniwersum nie zrobili czegos na miarę BF4. Mam na myśli np. tryb Podbój. Jednoczesny udział pojaazdow AT, myśliwców i piechoty. Czemu nie ma czegoś takiego. Chyba, że coś przeoczyłem... grałem na XOne jakieś 12h.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Kelner! W mojej przystawce jest kupa.
      • avatar
       Satanski
       0
       Chyba niesmak... Grafika świetna, ale rozgrywka cieniutka. Swoją drogą, czy redaktorzy nie znają zadnego synonimu słowa uniwersum?