• benchmark.pl
 • Gry
 • Star Wars: Squadrons na nowych ujęciach. Tym razem skupiono się na kampanii
Gry

Star Wars: Squadrons na nowych ujęciach. Tym razem skupiono się na kampanii

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
3 komentarze Dyskutuj z nami

Star Wars: Squadrons było jednym z pewniaków dzisiejszego pokazu Opening Night Live 2020. Zobaczyliśmy nowy materiał, który podobnie jak poprzednie może się podobać.

Star Wars: Squadrons to także kampania. Nowy zwiastun o tym przypomina

Z jakiego rodzaju zmaganiami kojarzy Wam się Star Wars: Squadrons? Nawet sami twórcy nie ukrywają, że celują w przygotowanie pasjonujących starć wieloosobowych (5 na 5). Tym razem zdecydowali się jednak zaakcentować, że jednocześnie pracują nad kampanią.

Najnowszy materiał wideo ma za zadanie wprowadzić w fabułę, ale też pokazać krótkie wycinki z rozgrywki w tym trybie. Zainteresowani mają otrzymać możliwość obserwowania wydarzeń po tych z Powrotu Jedi. Dodatkowym smaczkiem będzie fakt obserwowania ich z dwóch perspektyw - Nowej Republiki i Imperium.

Kiedy premiera Star Wars: Squadrons?

Jak Wam się to podoba? Data premiery Star Wars: Squadrons jest znana już od pewnego czasu. Zaplanowano ją na 2 października, na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Nieco później gra ma tracić również na konsole nowej generacji, czyli PlayStation 5 i Xbox Series X. Nie będzie jednak posiadała dedykowanych im ulepszeń graficznych.

Źródło: EA Star Wars

Warto zobaczyć również:

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  gameforever
  jaki kur.... sens wydawania gier na ps5/xbxs bez ulepszeń graficznych :D patrząc na to to kupię teraz na ps4, a za kilka miechów odpalę na ps5 :D bo kompatybilność zadziala
 • avatar
  misiofazi
  oczywiście większość postaci w filmiku ma jedyny słuszny kolor skóry...
 • avatar
  Dunny
  Zrobiliby jakiegoś porządnego FPS-a gdzie wcielasz się w role szturmowca albo rebelsa ( czy nawet Jedi lub Sitha) i cisniesz na przepieknych planetach wykonujac misje połaczone z wyborem moRalnym jak w rpgach. ....ehhhh zainteresowanie tym bedzie takie jak kazdym innym ,,stymulatorem'' latania ..średnio-słabe.