Gry

Star Wars: The Old Republic - gameplay z PAX 2011

przeczytasz w 1 min.

Ostatnimi czasy wszelakie wycieki ukazują się bardziej regularnie, niż oficjalne informacje prasowe. Czas na Gwiezdne Wojny.

 Warto przeczytać:
 

DirectX 11 w natarciu

W okresie panowania World of Warcraft na scenie MMORPG ciężko przebić się z czymś nowym. Najprościej wziąć więc wykreowane już wcześniej uniwersum skupiające wokół siebie rzeszę oddanych fanów, dodać do tego kunszt takiej firmy jak BioWare i... wysoka sprzedaż murowana.

O samej grze było głośno już od dłuższego czasu. Jak zwykle projektanci przekonują nas, że uczą się na cudzych błędach, wsłuchują się w głosy społeczności i robią produkt "od graczy, dla graczy". Czcze obietnice i świat Star Wars to jednak zbyt mało na pewny start. Potrzebna jest jeszcze reklama. Ta czasem przychodzi sama, w sposób mniej lub bardziej kontrolowany.

W ubiegły weekend na festiwalu Penny Arcade Expo (PAX) 2011, miał miejsce pokaz The Old Republic. W czasach, kiedy nagranie filmu dobrej jakości ogranicza się do wciśnięcia jednego przycisku i skierowania malutkiego obiektywu "z ukrycia", nie można było nie dopuścić do przecieków. Zresztą, kontrolowane wypłynięcie informacji dobrze robi wzrostowi zainteresowania danym tytułem. Co z tego mamy my, gracze? Gameplay z najnowszego MMO. Oglądajcie więc, jak to jest być Jedi w świecie Starej Republiki.

Źródło: evliavatar


Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Darkeners
  0
  Wydaje się... słabe ;P

  Za mało skoczne jak na Star Wars szczegolnie po tym co było w Wojnach Clonów ;p
  • avatar
   Promilus
   0
   Oh my god... WoW with lightsaber ;)
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Kurę ta gra powinna być chociaż małym hitem a pewnie będzie klops z tego co pamiętam to w SW JA to się od ściany odbijało i wszystkiego innego co się spotkało na drodze byle dorwać swojego "wruka" - odmiana wroga z L2. A tutaj stoisz i czekasz :/