Filmy / seriale / VOD

Stranger Things - 4. sezon zapowiedziany

przeczytasz w 1 min.

Za oknami zapanowała już typowo jesienna pogoda. Netflix przygotował jednak newsa, który rozgrzewa jak słońce w środku lipca – oficjalnie potwierdził, że nadciąga czwarty sezon serialu Stranger Things!

4. sezon serialu Stranger Things oficjalnie potwierdzony

Stranger Things to jeden z tych seriali, dla których warto płacić za dostęp do biblioteki Netflix. W lipcu odbyła się premiera trzeciej części, a już dziś możemy oficjalnie potwierdzić, że na tym historia dzieciaków z Hawkins się nie skończy. Czwarty sezon już jest w drodze.

Za 4. sezon Stranger Things (ponownie) odpowiadać będzie niezawodny duet z Karoliny Północnej, czyli bracia Duffer. To pozwala liczyć na utrzymanie wysokiego poziomu i niezwykłego klimatu, dzięki któremu serial przyciąga do ekranów miliony widzów. Nie oznacza to jednak, że nic się nie zmieni. Pod koniec filmu stanowiącego oficjalną zapowiedź Stranger Things 4, otrzymujemy bowiem informację, że „już nie jesteśmy w Hawkins”

Stranger Things 4 - oficjalna zapowiedź Netflix:

Bracia Duffer stworzą dla Netflix coś jeszcze… 

Czwarty sezon serialu Stranger Things to pierwszy owoc nowo podpisanej, wieloletniej umowy o współpracy przy produkcji filmów i seriali między braćmi Duffer a firmą Netflix. 

„Bracia Duffer oczarowali rzesze widzów światem Stranger Things. Dlatego cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą współpracę z tym doskonałym duetem i wykorzystać ich wyjątkową wyobraźnię do stworzenia kolejnych projektów filmów i seriali, które podbiją serca naszych użytkowników – powiedział Ted Sarandos, dyrektor ds. treści w Netflix. – Nie możemy się już doczekać, aby dowiedzieć się, czym jeszcze zaskoczą nas bracia Duffer, jeśli będą mogli wyjść poza świat Drugiej Strony”.

Źródło: Netflix

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  HelmuD
  3
  1 i 2 sezon trzymały poziom, 3 to już zjazd w dół ( naprawdę głupi scenariusz z podziemną Rosyjską [a właściwie CCCP] tajną bazą w centrum USA w tle ). Raczej nie liczę na to, że sezon 4 będzie lepszy od 3.
  • avatar
   bruner
   1
   Oby był lepszy od 3 sezonu bo ten był tragiczny obejrzałem juz na siłe takiego scenariusza gniota to dawno nie widzialem
   • avatar
    skinner1987
    0
    Ta "informacja" to bezpośrednie nawiązanie do "Czarnoksiężnika z Oz" i słynnego "we're not in Kansas anymore", więc sugeruje raczej akcję dziejącą się w odwrócony świecie niż w miejscowości innej niż Hawkins...