Gry

Tak Mafia 3 zareklamuje się w TV

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
10 komentarzy Dyskutuj z nami

Do premiery gry Mafia 3 coraz bliżej. Wkrótce zobaczyć powinniśmy w TV krótki spot zachęcający do zakupu.

Większość gier określanych mianem produkcji AAA pojawia się w TV. Chodzi tutaj naturalnie o reklamy, której doczeka się również Mafia III.

Właściwie to już się doczekała, ponieważ przygotowany spot opublikowany został w sieci. Nie można mówić o zaskoczeniu, mamy do czynienia z nawiązaniem do fabuły i gangsterskich klimatów oraz przybliżeniem głównego bohatera. Poza tym przypominana jest data premiery - 7 października.

„Po powrocie do domu, Nowego Bordeaux, Lincoln próbuje uciec od swojej kryminalnej przeszłości. Wszystko zmienia się, gdy jego gangsterska rodzina zostaje zdradzona i zamordowana przez włoską Mafię. Lincoln odbudowuje swoją familię na gruzach starej i wypowiada otwartą wojnę odpowiedzialnym za tę zbrodnię. By przeżyć na brutalnych ulicach Nowego Bordeaux, weźmiesz udział w widowiskowych strzelaninach, brutalnych pojedynkach w walce wręcz, szaleńczej jeździe po mieście, staniesz przed wieloma trudnymi decyzjami i wykażesz się swoim sprytem. Dzięki właściwiej ekipie uda ci się dotrzeć na sam szczyt gangsterskiego podziemia.”


Nieco wcześniej pojawił się natomiast materiał wideo, za pośrednictwem którego twórcy przybliżyli nieco jedną z ważniejszych kwestii związanych z rozgrywką, a mianowicie zarabianie pieniędzy. Z obietnic wynika, iż sposobów na powiększenie stanu konta będzie całkiem sporo.


Źródło: Cenega Polska, Mafia Game

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Viktor
  Pokazywali tą grę dziś na EGX 2016 w Birmingham. Ogólnie bardzo słabo przygotowana prezentacja. Na scenę wszedł gość, a w zasadzie nie wszedł tylko wychylił się zza kurtyny i powiedział, że zaraz obejrzymy 6 gierek przygotowanych przez studio 2K w tym roku, a potem trailer z gry, opis fabuły i gameplay z całej jednej misji. Ogólnie wszystko było jakby w 1024x768 rozciągniete do formatu 16:9 przez co postacie były jakby zgniecione. Graficznie wyglądało to ubożej jak Mafia 2. Mam mieszane odczucia po tej prezentacji. Bardzo chcę w to pograć, ale po dzisiejszym chyba zaczekam na promocje. Ogólnie byłem bardziej nastawiony na prezentacje w stylu tej z Wiedźmin 3, która była na naprawdę wysokim poziomie i poprowadzona z humorem.
  2
 • avatar
  Kojot321
  Coś mi mówi że Vito nie dotrwa do zakończenia tej gry :|
  1
 • avatar
  kokosnh
  to zaczyna przypominać cod-a, tzn cały marketing itp.
  1
 • avatar
  Konto usunięte
  Wszystko ok, ale czemu ten kolo jest taki brzydki?
  -1
 • avatar
  ohoho
  CO
  TO
  JEST?!


  Oprawa graficzna w tej grze to chyba jakiś żart.
  Ja rozumiem, że jest fabuła i w ogóle ale mamy końcówkę 2016 roku!!!, a oni wyskakują z grafą sprzed dobrych 5ciu lat.

  Ta gra doskonale ukazuje to jak konsole ograniczają rozwój...
  Szkoda.
  -4