Smartfony

Te grafiki pokazują, czego oczekiwać od Galaxy Note 8

przeczytasz w 1 min.

Wygląda na to, że w Galaxy Note 8 zastosowana zostanie podwójna kamera. Czym jeszcze cechować może się ten wyczekiwany smartfon?

Skoro Galaxy S8 oraz Galaxy S8+ na dobre rozgościły się już w sprzedaży, producent może w pełni poświęcać się pracom nad Galaxy Note 8. Do premiery tego modelu jeszcze kilka ładnych tygodni, ale już teraz wiemy o nim całkiem sporo.

Zwłaszcza po zapoznaniu się z grafikami, jakie trafiły ostatnio do sieci. To szkice koncepcyjne smarfona, ale takie, które prezentować mają jego finalny wygląd. Wydają się jak najbardziej wiarygodne, ponieważ pokrywają się z niedawnymi doniesieniami na temat wyglądu i najważniejszych funkcji Galaxy Note 8.

Chodzi tu przede wszystkim o podwójną kamerę główną. Do tej pory Samsung nie sympatyzował z tego typu rozwiązaniem, ale najwidoczniej czas na zamiany. Uwagę zwraca również czytnik linii papilarnych osadzony na tylnym panelu, ale w miejscu bardziej praktycznym niż ma to miejsce w Galaxy S8.

 Galaxy Note 8 schemat

Optymistycznie wyglądają też dwa głośniki i złącze słuchawkowe, z którego producenci coraz częściej lubią rezygnować. Miejsce na rysik S Pen i port USB C to akurat elementy, które wydają się tu oczywistością.

Galaxy Note 8 złącza

Obecnie wszystko wskazuje na to, że Galaxy Note 8 zostanie zaprezentowany pod koniec sierpnia, na chwilę przed targami IFA 2017.

Źródło: bgr

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  KotekPimpek
  5
  A ja nadal na NOTE 3. Skarbonka pusta ;(
  • avatar
   Puciek15
   2
   A ja dalej na Note 2, póki działa nie zamierzam wymieniać - w zupełności wystarcza. Choć przy ewentualnej wymianie raczej także padnie na kolejnego Note'a.
   • avatar
    Dudi4Fr
    1
    Głośniki stereo, czy ja dobrze widzę? Albo to otwory na wlot powietrza dla wentylatora ;)

    A tak serio to note7 byl dobrym telefonem, drogim jak ****** ale dobrym. Może w koncu 8 będzie godnym następcą Nota 4 w Europie.
    • avatar
     Radical
     -1
     Nie jest źle, nie widać żadnych płomieni ;)
     • avatar
      zuzannator
      0
      No zapowiada się niepowtarzalna konstrukcja i ten, no... unikatowa.
      • avatar
       firstmithrandir
       0
       Sam nie wiem, Note 4 - 4 bateria, każda oryginalna po 8 miesiącach schodzi do 20-25%,a potem się telefon wyłącza. Znajomi co mają niewymienne baterie są uzależnieni od ładowarek albo battery packów. No i czy warto mieć fajny telefon, który jak spada z 0,5 metra na którąkolwiek stronę to jest rozbity?

       Może się przekonam, miałem brać Note 7, ale się tydzień "spóźniłem".
       • avatar
        rahl_r
        0
        Ja oczekuję co najmniej równoważnika 1kt TNT ;D