Gry

Techland zagłębia się w tajniki motoryzacji

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
4 komentarze Dyskutuj z nami

Jeśli już Techland zabiera się za przygotowanie zwiastuna promującego grę to zazwyczaj efekty są świetne. Nie inaczej jest tym razem.

Dying Light gra

Wygląda na to, że studiu Techland coraz bliżej do klimatów związanych z motoryzacją. Wynika to nie tylko z wzięcia pod swoje skrzydła WRC 5, ale także z racji rozwijania Dying Light.

Gra wzbogacić ma się wkrótce o dodatek The Following, który przynieść powinien sporo nowości. Jedną z najważniejszych będzie możliwość pokierowania pojazdami i właśnie o tym elemencie Techland ostatnio przypomniał, w charakterystycznym dla siebie stylu - prezentując świetny zwiastun.

„Co czyni z auta prawdziwe arcydzieło? Czy to komfort spokojnej i cichej jazdy? Przyjemność prowadzenia? Gwarancja bezpieczeństwa dla Ciebie i Twoich najbliższych? A może aerodynamiczne nadwozie, dzięki któremu auto doskonale trzyma się drogi? Dla nas najważniejsze, że jest to broń, na której możesz polegać.”


A skoro już o Dying Light mowa to wypada wspomnieć o jeszcze jednym materiale, jakim pochwalił się polski producent. Zdecydował się on wyjawić jedną z tajemnic Harran i odpowiedzieć na pytanie, skąd w mieście bierze się elektryczność.


Źródło: facebook - Techland Wydawnictwo, youtube - Dying Light

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  raffal81
  Drugi filmik, padłem :D
  10
 • avatar
  Dudzio993
  Hahahahaha ten drugi film mnie powalił :D
 • avatar
  PL_SBX
  Kolejna gra od Techlandu i kolejna o zombie! Łączenie pojazdów i zombie chyba nie jest najlepsze.
  -4