Gry

Gracze, uratujmy życie rocznej Matyldy - #OneDollarBaby

przeczytasz w 2 min.

Techland: „Wy gracze pomogliście nam uczynić nasze gry świetnymi. Teraz możecie sprawić, aby stał się cud”.

OneDollarBaby

Techland od lat przygotowuje dla nas, graczy, bardzo dobre produkcje – wystarczy wspomnieć chociażby o Call of Juarez czy tegorocznym Dying Light. Na naszą redakcyjną skrzynkę trafił list od zespołu, w którym prosi on nas wszystkich o pomoc dla umierającej córki jednego z byłych pracowników. – „Wy gracze pomogliście nam uczynić nasze gry świetnymi. Teraz możecie sprawić, aby stał się cud”.

Roczna Matylda jest bardzo chora – cierpi na złośliwego raka oka. Wszyscy możemy jej jednak pomóc. Lekarze ze specjalistycznej kliniki w Nowym Jorku dają 98 proc. szans na wyleczenie dziewczynki. Jest jednak jeden problem – na leczenie potrzeba aż 1,2 mln złotych. Sporą sumę udało się już uzbierać, ale wciąż brakuje ponad 800 tysięcy złotych. Każdy dzień się liczy i liczy się też każda, nawet najmniejsza kwota. 

Jak mogę pomóc?

Każdy, kto chciałby pomóc Matyldzie, może wejść na stronę SiePomaga i przekazać darowiznę o dowolnej kwocie. Zgodnie z zasadami panującymi na tej platformie, wszyscy wspierający będą otrzymywać informacje na temat przebiegu zbiórki i wynikach leczenia. Jeśli chcesz wesprzeć tę akcję kliknij tutaj.

Pomóc możemy także udostępniając umieszczony poniżej film, robiąc zdjęcia z symboliczną „dychą” i wrzucać je z hashtagiem #OneDollarBaby. „Dajmy naoczne wsparcie rodzinie małej Matyldy. Pomóż nam na nowo w jej oczach zobaczyć zdrowie i radość z beztroskiego dzieciństwa, bo nasza miłość odbija się w nich bez względu na wszystko”.

List do graczy

Techland jest firmą, która na co dzień zajmuje się tworzeniem gier komputerowych. Nasze produkcje są rozrywką dla milionów ludzi na całym świecie. Techland to także zgrany zespół, który nie pozostaje obojętny na potrzeby innych. Gdy nasz były pracownik zwrócił się do nas z prośbą o pomoc dla jego umierającej córki, nie mogliśmy przejść obok tego obojętnie. Wy gracze pomogliście nam uczynić nasze gry świetnymi. Teraz możecie sprawić, aby stał się cud. Wystarczy, że każdy z Was przekaże choćby najmniejszą kwotę, a jesteśmy w stanie zebrać potrzebną sumę w mgnieniu oka. To jak pstryknięcie palcami. 

Roczna Matylda jest nam niezwykle bliska. To nasza dziewczyna z Techlandowej rodziny. Jest bardzo chora, ale wiemy jak jej pomóc. Lekarze ze specjalistycznej kliniki w Nowym Jorku dają 98% szans na wyleczenie złośliwego raka oka, który został zdiagnozowany u Matyldy, gdy miała 3 miesiące. Oni jedyni na świecie są w stanie dokonać cudu. Leczenie jest jednak bardzo drogie. Z potrzebnej kwoty 1,2 mln złotych, wszystkim zaangażowanym udało się zebrać już sporą sumę. Obecnie brakująca suma to ponad 800 tys. złotych. Pomóż nam uratować Matyldę.

Każdy dzień się liczy, dlatego nie każ nam czekać. Wejdź na https://www.siepomaga.pl/r/onedollarbaby i razem z nami pomóż Matyldzie.

Prosimy przekaż tę wiadomość innym. Udostępnij nasz film. Zrób sobie zdjęcie z dolarem czy „polską dychą” i wrzuć z hasztagiem #OneDollarBaby. Dajmy naoczne wsparcie rodzinie małej Matyldy. Pomóż nam na nowo w jej oczach zobaczyć zdrowie i radość z beztroskiego dzieciństwa, bo nasza miłość odbija się w nich bez względu na wszystko.

Dziękujemy!

Z pozdrowieniami i życzeniami Wesołych Świąt,

Zespół Techland

Źródło: Techland

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  loctor
  6
  Uprzejmie proszę firmę Techland o przekazanie w moim imieniu 10% kwoty, którą zapłaciłem w tym roku za grę Dying Light+dodatek (łącznie ponad 200 pln) na pomoc Matyldzie.
  Proszę również dział marketingu firmy Techland o to by następnym razem do promocji i reklamy firmy użył swojej wyobraźni i kreatywności a nie czyjegoś chorego dziecka. Dziękuję.
  • avatar
   Badder
   4
   Nie ma co! JAk zwykle, firma która zarabia miliardy na nijakich produkcjach jeszcze ma czelność "sugerować", aby wydawać pieniądze, zamiast odpalić 1% przychodu ze swojej gry, a nawet mniej i nie byłoby problemu, ale po co? tzw. gracze dają się strzyc jak barany, to im będą kazali.........
   • avatar
    prime27pl
    3
    Jeśli faktycznie to dziecko potrzebuje pomocy to trzeba pomóc .
    • avatar
     Artz_
     3
     Nie rozumiem, dlaczego za życie trzeba czasem tak dużo płacić - co za ludzie próbują zbić interes na życiu innych ludzi. To jest zabójstwo - albo zapłacisz 1mln albo umrzesz.
     Ratowanie ludzi powinno być darmowe a np. takie powiększanie piersi 10x droższe!!
     • avatar
      Konto usunięte
      1
      Do sceptyków powiem tylko tak: tracę przez Was wiarę w ludzi. A to że to pewnie gimbaza w wiekszości albo nijak znają się na funkcjonowaniu świata to inna bajka. Po pierwsze dużą część kwoty dało Techland. Firma produkująca cokolwiek nie ma tak dużo odłożonej kasy z tego że gra się dobrze sprzedaje. Po pierwsze trzeba inwestować kapitał w przyszłe produkcje, po drugie nawet nie wyobrażacie sobie jaka potężna jest lista płac przy takich produkcjach. Bez inwestycji firma szybko by padła. Proszę o zaprzestanie torpedowania słusznej sprawy. Techland objął akcję swoją opieką z względu na swoją możliwość dotarcia do większej ilości osób mogących pomóc. Nie wierzę że nie stać Was na te kilka złotych. Ale co tam lepiej wypić browca....
      • avatar
       Artz_
       0
       I po jakiego #@#$ muszę podawać dodatkowo moje dane wraz z emailem PRZED dokonaniem przelewu jeżeli zaznaczyłem wcześniej że pomoc anonimowa.
       • avatar
        Balrogos
        -1
        Powiem brzydko fajnie super akcja ale xza takie pieniadze mozna bylo by uratowac sporo inncyh osob w naszym kraju albo dac im szanse na normalne zycie.
        • avatar
         Konto usunięte
         -3
         a ja się zastanawiam czemu nie ma ankiety jak pod każdym z artykułów