Gry

The Evil Within 2 wzbogaciło się o tryb pierwszoosobowy

przeczytasz w 1 min.

Być może The Evil Within 2 będzie teraz dla niektórych bardziej interesujące. Najnowsza łatka daje bowiem możliwość skorzystania z trybu pierwszoosobowego.

The Evil Within 2 zebrało wśród graczy całkiem dobre noty. Gra wzbogaciła się właśnie o aktualizację, która wprowadza interesującą nowość. Być może dzięki temu niektórzy zdecydują się raz jeszcze zasiąść do zabawy, a inni nabiorą chęci na zakup.

Najnowsza łatka daje bowiem możliwość skorzystania z trybu pierwszoosobowego, a nie jest tajemnicą, że dla wielu graczy to właśnie taka perspektywa jest najbardziej odpowiednia. Dodatnie tego elementu do gry nie stanowi zresztą niespodzianki, zanosiło się na to od dłuższego czasu.

Tuż po premierze The Evil Within 2 dociekliwi fani dokonali odkrycia – tryb pierwszoosobowy, wykorzystywany pierwotnie jedynie w ściśle określonej części rozgrywki, można (przy odrobinie wysiłku) rozszerzyć na inne obszary gry. Społeczność zaczęła domagać się, by był on oficjalnie dostępny wszędzie w grze, a zespół twórców z Tango Gameworks postanowił wysłuchać tych głosów. Dzięki darmowej aktualizacji dostępnej na PS4, Xbox One i PC całe The Evil Within 2 można przejść w ten właśnie sposób.”


Widok zmieniać można w dowolnym momencie. Warto przypomnieć, że cały czas dostępna jest wersja próbna gry, którą udostępniono pod koniec zeszłego roku. The Evil Within 2 trafiło na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: bethesda

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Zwis88
  0
  to spoko
  • avatar
   soulburner
   0
   Doskonale! Bardzo lubię gry, które pozwalają na wybór perspektywy i smuci mnie to, że jest ich tak niewiele. Podoba mi się to bardzo w produkcjach Bethesdy, GTA V zainteresowałem się dopiero wtedy, kiedy dodano tam własnie taki widok. Rozumiem, że nie zawsze jest to łatwe dla developera i może wiązać się z dużym nakładem pracy, a i niektóre style rozgrywki mogą na to zwyczajnie nie pozwalać, ale fajnie by było bez żadnych dodatkowych modów grać np. w Wiedźmina 3 w trybie FPP. The Evil Within 2 stał się dzięki temu dla mnie grą, którą z pewnością się w najbliższym czasie zainteresuję dzięki tej opcji.