Gry PlayStation 4

The Order: 1886 dopiero w lutym 2015

z dnia
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
24 komentarze Dyskutuj z nami

Wygląda na to, że nie będzie to najgorętsza premiera tego roku.

The Order 1886 screen

Zaledwie trzy dni temu prezentowaliśmy wam nowe fragmenty rozgrywki z powstającej ekskluzywnie na konsolę PlayStation 4 gry The Order: 1886. Wspólnie stwierdziliśmy, że to może być prawdziwy hit. Jak się okazuje, nowe dzieło studia Ready At Dawn nie będzie jednak najprawdopodobniej jedną z najgorętszych premier tego, lecz dopiero przyszłego roku. 

Sugerując się zapowiedziami i nowym gameplay’em, The Order: 1886 może być zdecydowanie jednym z lepszych exclusive’ów na nową konsolę Sony – zarówno pod względem grafiki, fabuły, jak i samej rozgrywki. Nic więc dziwnego, że ludzie wyczekują kolejnych informacji, a osób wyczekujących już listopada – nie brakuje. Niestety według najnowszych doniesień poczekamy trzy miesiące dłużej.

Powołując się na pracownika serwisu Gamereactor użytkowniczka Janice umieściła na Twitterze informację następującej treści: „The Order: 1886 faktycznie zostało opóźnione, a premiera planowana jest teraz na luty”. Minęła zaledwie godzina, a Shinobi602 zazwyczaj bardzo dobrze doinformowany w branży gier potwierdził tę informację – „Cóż, wygląda na to, że wszystko jest jasne. Tak, The Order zadebiutuje w lutym. Przykro mi”.

Cóż, pozostaje jeszcze oczekiwać oficjalnego komunikatu studia Ready At Dawn. Mimo wszystko, trzymiesięczne opóźnienie nie jest jeszcze takie tragiczne, a jeśli w zamian otrzymamy bardziej dopracowaną grę – to jestem skłonny czekać i dalej z niecierpliwością wypatrywać premiery. Cytując bowiem klasyka, a konkretnie Shigeru Miyamoto, „opóźniona gra staje się ostatecznie dobra, ale gra tworzona na szybko zawsze będzie zła”.

Źródło: DualShockers, AllGamesBeta, LazyGamer

marketplace

Komentarze

24
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  Wszystko na luty odkładają. Niech potem się nie dziwią że ludzie nie kupują jak tysiąc premier w jednym miesiącu
  6
 • avatar
  Konto usunięte
  Hyhy zanim te wszystkie consolowo-nextgenowe cuda ujrzą światło dzienne to PC będę je mogły odpalać emulowane na integrach :F
  4
 • avatar
  Konto usunięte
  Dla mnie to nic dziwnego, gdyż na ps3 było dokładnie to samo. Przez podajże 2 lata wyszło mało dobrych gier i nie tylko ja pisałem, że ta konsola służyła mi już tylko za odtwarzacz BR. Dopiero po tym okresie nastąpił boom na lepsze gry. Dlatego ja już nauczyłem się na błędach, teraz z kupnem ps4 sobie poczekam, a gdy już ową konsolkę kupię za rok czy dwa, to nie dość że będzie parę ciekawych exów, to jeszcze sama cena pójdzie w dół drastycznie.

  Obecnie developerzy rozumieją ten problem posiadaczy playstation 4, którzy kupili prędko ową konsolę. Nie mogą dostarczyć prawdziwych next genowych gier, to ludzie dostają gry z ps3 czy kompa, tzn. te reedycje :)
  4
 • avatar
  Kieresz
  moze poprawia grafike...bo roznica miedzy stary a nowy buildem jest olbrzymia.....nowy wyglada 5 razy gorzej.....
  4
 • avatar
  Maxdamage
  Delaystation 4
  3
 • avatar
  sajmonek
  Coraz bardziej chce mi się śmiać z tej konsoli "nowej" generacji. PS4? Chyba PS3,5.
  3
 • avatar
  Konto usunięte
  Serio że was oczy nie bolą od tego rozmycia, ja podziękuje za takie coś masa DoFu i Blura zamiast dać SMAA który fajnie wyostrza obraz to dają te oczojebne efekty (pewnie żeby zakryć brak AA ale kto wie może niektórzy lubią takie coś). Właśnie dlatego preferuje PC jak mi jakiś efekt nie odpowiada to go wyłączam i o dziwo wyłączenie tych oczojebnych zamazaczy zwiększa FPS.
  2
 • avatar
  Łukasz9365
  Niestety Wiedźmak raczej przyćmii tę pozycję ;/
  1
 • avatar
  Konto usunięte
  Nie dobrze ...brak gier to śmierć dla platformy.
 • avatar
  Konto usunięte
  nowy wyglada lepiej