• benchmark.pl
  • E3
  • The Sinking City - kolejne spojrzenie na dochodzenie w niebezpiecznym świecie [AKT.]
Gry

The Sinking City - kolejne spojrzenie na dochodzenie w niebezpiecznym świecie [AKT.]

przeczytasz w 1 min.

Najnowsza detektywistyczna przygodówka studia Frogwares doczekała się nowego zwiastuna podczas targów E3 2018. Zobaczcie jak zapowiada się The Sinking City.

Aktualizacja, 13 czerwca 2018: Podczas PC Gaming Show na E3 2018 autorzy gry The Sinking City powiedzieli, że jeszcze nie teraz, ale wkrótce ujawnią datę premiery. Na to „wkrótce” nie trzeba było długo czekać, bo kilkanaście godzin później wszystkiego się dowiedzieliśmy.

Aktualny plan jest taki, że przenosząca nas do alternatywnej wersji lat 20. ubiegłego stulecia przygodówka zadebiutuje na rynku 21 marca 2019 roku w wersjach na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Na deser otrzymaliśmy kilka grafik, które stanowią uzupełnienie dla zaprezentowanego wcześniej zwiastuna (do obejrzenia nieco niżej).

The Sinking City screen E3 1

The Sinking City screen E3 2

The Sinking City screen E3 5

The Sinking City screen E3 3

The Sinking City screen E3 4

 

News, 12 czerwca 2018: Podczas E3 2018 (a konkretnie: PC Gaming Show) niestety nie zdradzono nam daty premiery gry The Sinking City, ale za to pokazano nowy zwiastun. 

The Sinking City to trzecioosobowa, detektywistyczna przygodówka w lovecraftowskim uniwersum. Czuwa nad nią ekipa Frogwares znana przede wszystkim z tworzenia kolejnych gier z Sherlockiem Holmesem w roli głównej. W tej produkcji także wcielimy się w detektywa, ale klimat będzie naturalnie zupełnie inny

Twórcy obiecują, że nie będzie tu żadnego prowadzenia za rękę. Podczas śledztwa do wszystkiego trzeba będzie dojść samodzielnie i w przemyślany sposób decydować o kolejnych krokach. Założenia są jasne: otwarty świat i otwarte śledztwo.

Jak na grę inspirowaną powieściami H.P. Lovecrafta przystało, będą też potwory. Walczyć z nimi nie będziemy, ale bronić się przed nimi jak najbardziej będzie trzeba. Całość więc zapowiada się nieźle, a nowy zwiastun faktycznie pozwala liczyć na kawał solidnej produkcji.

The Sinking City – zwiastun gry z E3 2018:

Źródło: PC Gamer

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!