Gry na konsole

This War of Mine: The Little Ones trafi na PlayStation 4 i Xbox One

przeczytasz w 1 min.

Polski hit zmierza na nowe dla siebie platformy.

This War of Mine: The Little Ones

This War of Mine okazało się naprawdę dużym, chyba nawet większym niż zakładano, sukcesem. W kategoriach bardzo pozytywnych informacji traktować trzeba zatem zapowiedź This War of Mine: The Little Ones.

Ucieszą się zapewne właściciele konsol PlayStation 4Xbox One, ponieważ mowa tutaj o wydaniu gry znanej z PC na platformy Sony i Microsoftu właśnie. Ne premierę trzeba będzie jednak chwilę poczekać, ponieważ zaplanowano ją na 29 stycznia przyszłego roku.

Rozgrywka teoretycznie nie zmieni się względem tego, co widzieliśmy na PC. Teoretycznie, ponieważ producent planuje nowość, która może mieć spore znacznie. W grze pojawić mają się bowiem dzieci.

„This War of Mine: The Little Ones opowiada o wojnie nie tylko z perspektywy dorosłych, ale także dzieci. Dzieci, które mimo otaczającego konfliktu pozostają sobą - mają energię, bawią się, ale też smucą, potrzebują porozmawiać, przywiązują się do opiekunów. Tak jak i This War of Mine, jest to gra poważna, dla dojrzałego gracza, gra traktująca o emocjach zwykłych ludzi w obliczu wojny.”


Źródło: 11bitstudios, blog.eu.playstation

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dudi4Fr
  11
  Gra szczerze mówiąc jest już dość dołująca ale jeśli dodadzą dzieci którymi trzeba będzie się zająć to będzie jakiś koszmar i nie mowie tu o wzroście poziomu trudności...

  Ciekawe czy na inne platformy to dojdzie w formie aktualizacji albo DLC?
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Genialna gra :) w sumie troszkę brakowało mi bardziej zaawansowanego rozwoju/ulepszeń przedmiotów, ale klimat wynagradza wszystko... podwójnie!