• benchmark.pl
 • Gry
 • Titanfall otrzymuje wydanie Deluxe Edition - twórcy chwalą się wprowadzanymi nowościami
Gry

Titanfall otrzymuje wydanie Deluxe Edition - twórcy chwalą się wprowadzanymi nowościami

przeczytasz w 1 min.

Od premiery Titanfall minęło już kilka miesięcy. Producent uznał właśnie, że jest to najwyższy czas na to, aby przypomnieć graczom o tej produkcji.

Titanfall gra Deluxe Edition

Od premiery Titanfall minęło już kilka miesięcy. Producent oraz wydawca uznali właśnie, że jest to najwyższy czas na to, aby przypomnieć graczom o tej produkcji i zachęcić do zakupu tych, którzy do tej pory się na niego nie zdecydowali.

Już od dłuższego czasu nie jest tajemnicą, iż Titanfall nie narzeka na brak zainteresowania i okazał się dużym sukcesem Respawn Entertainment. Nic dziwnego, że trwają przymiarki do Titanfall 2, ale to jeszcze melodia przyszłości. Na tę chwilę można bowiem wykrzesać jeszcze nieco z oryginału.

Titanfall otrzymało wydanie Deluxe Edition. Zawiera ono grę ze wszystkimi wydanymi do tek pory dodatkami - Expedition, Frontier's Edge oraz IMC Rising. Rzecz jasna można będzie liczyć również na wszystkie elementy, które trafiły do gry za pośrednictwem aktualizacji.

Titanfall Deluxe Edition dostępne jest już na PC, a we wtorek trafić ma również na konsolę Xbox One.

Dodatkowo, producent opublikował też nowy materiał wideo promujący Titanfall. Przedstawia on wspomniane wyżej elementy, jakie trafiły w ręce graczy (poprzez dodatki i aktualizacje) już po premierze gry. Okazuje się, że było tego całkiem sporo, między innymi 9 map, dodatkowe tryby rozgrywki i wiele innych, teoretycznie mniejszych nowości.


Źródło: polygon, youtube

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  -1
  Coś czuję, że i RESPAWN zejdzie na poziom dzisiejszych firm typu EA, Ubi,Activision...
  • avatar
   daVvy
   -2
   W sumie przynajmniej nie ma cziterów jak w CS czy COD tak bardzo ta gra jest martwa! Kappa
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Uwielbiam Titanfall i gram często. Dla mnie ta gra będzie wiecznie żywa, jeśli twórcy utrzymają tempo i będą ulepszać tę grę tak jak to ma miejsce teraz.

    Co chwilę jakiś nowy, ciekawy tryb gry i drobne ciekawostki typu insygnia i głosy OS. To mi się podoba!