Gry komputerowe

Total War: Warhammer zaktualizowane - nowe mapy i jednostka

przeczytasz w 1 min.

Gra Total War: Warhammer doczekała się dużej darmowej aktualizacji oraz płatnego DLC wprowadzającego krwawe animacje.

Wojny Totalnej w Starym Świecie ciąg dalszy. Gra Total War: Warhammer doczekała się dzisiaj pierwszej dużej aktualizacji. Towarzyszy ona debiutowi rozszerzenia DLC zatytułowanego Blood for the Blood God.

Pierwsza darmowa aktualizacja gry Total War: Warhammer to naprawdę spora garść nowości. Wszyscy gracze od dziś mogą cieszyć się nową jednostką frakcji Wampirów – Blood Knight. To kawaleria z bardzo dobrym opancerzeniem. Dodano także pięć map do trybu multiplayer – Alpine Ridge, Blue Reach River, Crossroads, Heorot Ridge i Peak Pass.

Aktualizacja poprawia balans rozgrywki, naprawia wykryte błędy, usprawnia sztuczną inteligencję i wprowadza istotną zmianę do zasad rozgrywki: od teraz bohaterowie kontrolowani przez komputer zdobywają tylko połowę XP, które mógłby zdobyć gracz.

Dziś na rynku debiutuje też DLC zatytułowane Blood for the Blood God. Płacąc 2,49 euro możemy sprawić, że gra Total War: Warhammer będzie wyglądała tak, jak zasługuje na to to niezwykle brutalne uniwersum. To pakiet dodający krwawe animacje i elementy – skąpane w krwi są jednostki, cieknie ona po lokacjach i ogólnie rzecz ujmując: jest naprawdę …krwawo. 

Dodatek Blood for the Blood God podnosi kategorię wiekową produkcji do „18”. Czy jest to uzasadnione? Cóż, sami zobaczcie:

Źródło: Cenega, SEGA

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  AntySyjon
  10
  No, animacje krwi w płatnym DLC, kampania dla preorderów, czy ich wszystkich nie po**doliło? Może niebawem będą w płatnym dlc dodawać wyższe rozdzielczości i detale, a jeśli nie kupisz preordera w wersji kolekcjonerskiej to dostaniesz grę z jedną frakcją i jedną kampanią
  • avatar
   BILI82
   0
   2,99 za tyle wstydu dla producentow! naprawde czy warto?