Odtwarzacze

Trójwymiarowy Blu-ray trafił na sklepowe półki

przeczytasz w 1 min.

Pierwsze "trójwymiarowe" odtwarzacze trafiły już do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych w miniony czwartek. W Polsce zagoszczą w sklepach już za trzy tygodnie. Początek technologicznej rewolucji?

Samsung BD-C6900 to model certyfikowany przez Stowarzyszenie Blu-ray Disc Association i nagrodzony tytułem Best of Innovations Awards podczas tegorocznych targów CES w Las Vegas. Odtwarzacz jest w pełni kompatybilny nie tylko z najpopularniejszymi standardami Blu-ray 3D, ale także tradycyjnymi formatami Blu-ray i starszym DVD.

Dodatkowo, dzięki wbudowanej karcie Wi-Fi, urządzenie pozwala na odtwarzanie filmów, muzyki czy zdjęć, znajdujących się na innych urządzeniach podłączonych do domowej sieci. Za pośrednictwem odtwarzacza, można także korzystać z usługi Internet@TV nawet, jeśli używamy telewizora innego producenta. Platforma Internet@TV zapewnia użytkownikom dostęp do szerokiego wachlarza treści multimedialnych, takich jak wideo, muzyka, portale społecznościowe czy wiadomości.
Polska cena odtwarzacza jeszcze nie została podana do wiadomości.

  Czytaj również: 3D TV: rewelacyjne telewizory czy sukces marketingu?

Źródło: Samsung

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  tjntjntjn
  0
  "Polska cena odtwarzacza jeszcze nie została podana do wiadomości."

  Ale skoro jest już dostępny w USA, to jakaś cena tego Blu-Ray 3D jest.
  Można było podać tę cenę w dolarach. Dałoby to jakąś orientację.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   ps3 tez da rade 3d
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Wulfen jak ty razisz tym swoim fanboystwem...
    • avatar
     trybik
     0
     Tak ale update PS3 jest przewidziany na lipiec 2010, co do tego samsunga - ciekawy design, poza tym średniak. Ja osobiście czekam na nowe odtwarzacze od LG - BD550-570-590 i nowy model zgodny z 3D Ready.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      na popularność 3D wpłyną transmije 3D (takie jak ta http://www.youtube.com/watch?v=cMko8Iv5iMA), dostępność wielu filmów 3D na BD i pojawienie się kanałów 3D w TV, na obecna chwilę zbyt mało jest filmów 3D żeby inwestować w odtwarzacz BD obsługujący 3D