• benchmark.pl
 • Gry
 • Ubisoft podchodzi do Ghost Recon Wildlands z dużym spokojem
Gry

Ubisoft podchodzi do Ghost Recon Wildlands z dużym spokojem

przeczytasz w 1 min.

Ghost Recon Wildlands odnieść ma sukces, ale producent nie liczy na rekordową sprzedaż.

Ubisoft jak zawsze pracuje jednocześnie nad kilkoma projektami. Jednym z nich jest Ghost Recon Wildlands. Producent liczy oczywiście na sukces, ale jednocześnie podchodzi do wszystkiego ze spokojem.

Wiemy już, że Ghost Recon Wildlands przyniesie świat tak duży, jakiego Ubisoft jeszcze nie pokazał. Chociaż będzie to największą gra tego producenta, nikt nie liczy, iż jednocześnie zostanie tą najlepiej się sprzedającą.

Tutaj producent stawia przede wszystkim na Watch Dogs 2. Yves Guillemot, dyrektor wykonawczy studia Ubisoft, porównuje potencjał marketingowy Ghost Recon Wildlands raczej do Rainbow Six Siege.

„Możemy powiedzieć, że gra była naprawdę dobrze przyjęta i oceniana na E3. Otrzymaliśmy wiele pozytywnych komentarzy, nowy shooter z otwartym światem okazał się dobrym pomysłem. Uważamy, że to spora rewolucja dla naszego przemysłu i sądzimy, że będzie to miało ogromny wpływ na sukces. Liczymy, że będzie to jedna z lepszych gier w tym roku finansowym. To jednak Watch Dogs 2 jest naszym numerem jeden w tym roku. Jeśli porównać wszystko do tego, co wydaliśmy w ubiegłym roku to Ghost Recon Wildlands bliżej do Rainbow Six. Umieszczamy grę poniżej nowego Watch Dogs, ale wszystko wyjdzie w praktyce.”


Źródło: Ubisoft, videogamer

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kenjiro
  7
  Gdyby tak tylko podchodzili do swoich obecnych marek...

  PS. Proszę o poprawę tytułu "na dużym spokoju" na "z dużym spokojem".
  • avatar
   Colidace
   4
   The Division nie pobije bo nic tego tytułu nie może przebić, ani pod względem grafiki ani SI. Boję się że GRW będzie zbyt casualowy. Watch Dogs 2 na pierwszym miejscu? Nie będe biegał jakim smarkaczem po dachach. Dziecinada jakaś pod gimbaze.
   • avatar
    sabaru
    3
    Po co robić grę skoro od razu spisują ją na straty.
    • avatar
     xchaotic
     1
     jak bedzie taki netkod jak w Division to nic dziwnego.
     • avatar
      Skaza
      1

      "Ghost Recon Wildlands odnieść ma sukces, ale producent nie liczy na rekordową sprzedaż."

      PreOrder za skromne 89 Euro. Powodzenia z takimi cenami za produkty o przeciętnej jakości, mnóstwo DLC, praktycznie brak supportu...