Telewizory

Cztery telewizory za 20 tysięcy złotych naraz!

Tomasz Chmielewski | Redaktor serwisu benchmark.pl
Autor: Tomasz Chmielewski
19 komentarzy Dyskutuj z nami

Zbliża się sezon zakupów sprzętu RTV. Ruch w sklepach coraz większy: klienci oglądają, podziwiają, dotykają. Niektórzy z nich nawet robią więcej.

Poniższa sytuacja zdarzyła się w jednym z angielskich sklepów RTV firmy HBH Woolacotts w St Austell w Kornwalli (południowo-zachodnia Anglia):

Według informacji podanych przez sklep klient uszkodził cztery drogie telewizory: dwa Samsunga (zapewne te z zakrzywionym ekranem) i dwa Panasonica. Suma strat przekroczyła 5000 funtów, czyli grubo ponad 20000 złotych. Co prawda telewizory były ubezpieczone, ale i tak ubezpieczyciel skorzysta zapewne z prawa regresu – klient nie zapłaci sklepowi, tylko ubezpieczycielowi.

Od chwili wrzucenia do YouTube’a filmik ma już prawie 2,6 mln odsłon. Problem w tym, że część oglądających uważa, że całe zdarzenie zostało wyreżyserowane, zwłaszcza jeśli uwzględni się fakt, ze telewizory ustawiono niezwykle blisko siebie.

A co Wy o tym sądzicie?

Komentarze

19
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  BluePandoraBox
  dla mnie to ustawka, w MM lepsze TV są oddzielone ścianką, także TV nawet nie upadnie, a co dopiero drugi za nim
  sklep potrzebował reklamy, zobaczcie ten tłum klientów :)
  5
 • avatar
  patalajka22
  Na czym one stoją? bo na pewno nie na firmowych
  podstawkach.
  5
 • avatar
  kokosnh
  nawet gdyby to była prawda ( a nie jest, bo telewizory nie gubią tak podstawek ), to nie jest tak, że klient nie odpowiada, jeśli przedmioty były ustawione w przejściu ?
  5
 • avatar
  Nalovp
  Moim zdaniem ustawka...
  Dwa starego typu panosoniki plazmy z zaplecza warte grosze,a może nawet zepsute no i samsungi-na 100% zepsute...wszystkie są wyłączone bo pewnie nie działają.
  Apropo odruchu to mógł być tylko jeden-złapać telewizor,a koleś nawet nie próbował (wiekiem pasuje do dwóch pozostałych sprzedawców...on może być trzecim),gdyby to wywalił stary dziadek czy dzieciak...ehh taki marketing raczej.
  5
 • avatar
  kitamo
  U nas to kilent już by był za drzwiami zanim koles z obsługi podniosl by ten pierwszy tv :D
  4
 • avatar
  Konto usunięte
  ciekawe ile razy kręcili tę scenę :) scena też pokazuje, że stare monitory typu CRT były lepsze. przynajmniej się nie przewracały.
  3
 • avatar
  maciuch2
  Mi to na fake wygląda, po zrzuceniu dwóch pierwszych tv nienaturalnie odchyla rękę do tyłu i zrzuca dwa następne.
  2
 • avatar
  sn00p
  Mam ubezpieczenie mieszkania które w swoim pakiecie obejmuje też takie sytuacje jak na filmie. 60 zł/m.
  1
 • avatar
  prime27pl
  No ktoś miał głowę tak poustawiać tv....
  1
 • avatar
  Konto usunięte
  Jak to była ustawka to całkiem nieźle zagrane, bo raczej mieli tylko jedną próbę...
  To jak się wystraszył i dupą wywalił telewizory za nim wygląda naturalnie. Ale co on zrobił z tym telewizorem przed nim, że tak poleciał? Macałem kiedyś telewizory w Saturnie (zboczeniec!) i żaden nie sprawiał wrażenia, żeby stał niestabilnie. Teoretycznie mógł być źle ustawiony, ale widać, że użył siły. W pierwszej chwili widać że telewizor zaczyna się przechylać do tyłu i potem jest zdecydowane pchnięcie. No chyba, że to tłumaczyć nieudolną próbą złapania telewizora. Jak miał łapy gdzieś w dolnej części telewizora mógł szybkim niechlujnym gestem pogorszyć sprawę.
  -2