Gry komputerowe

W Heroes of the Storm jest kolejny bohater: Kel'Thuzad

przeczytasz w 1 min.

„Z czeluści straszliwej nekropolii Naxxramas Kel'Thuzad poluje na wszystkich, którzy ośmielają się sprzeciwiać woli jego władcy”.

Do Nexusa dotarł kolejny bohater. Kel'Thuzad jest już dostępny dla wszystkich chętnych w grze Heroes of The Storm studia Blizzard.

Co można powiedzieć o tym bohaterze? Całkiem sporo. Na przykład to, że jest to Arcylisz i władca Naxxramas. Że to mistrz i założyciel Kultu Potępionych. Że to Zabójca, którego najważniejszymi zdolnościami są: Śmierć i Rozkład (kula wybuchająca po trafieniu w przeciwnika i pozostawiająca po sobie pole rozkładu) oraz Lodowy Pocisk (który po trafieniu zadaje obrażenia i unieruchamia przeciwników w pobliżu). Że to twórca plugastw, a także… majordomus Króla Lisza.

„Z czeluści straszliwej nekropolii Naxxramas Kel'Thuzad poluje na wszystkich, którzy ośmielają się sprzeciwiać woli jego władcy. Z czasem wszyscy żyjący padną na kolana przed armiami Króla Lisza i będą mu służyć – albo dobrowolnie, albo jako bezrozumni nieumarli niewolnicy” – piszą twórcy na swoim blogu.

Kel'Thuzad jest już dostępny w grze Heroes of the Storm. Można go nabyć za złoto i klejnoty. Więcej na jego temat możecie dowiedzieć się z poświęconej mu strony albo też z prezentacji w formie wideo – film umieszczamy poniżej:

Źródło: Blizzard

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Szymon1998
    0
    Powinno być Naxxramas