Gry komputerowe

Warface ma już 25 milionów graczy

przeczytasz w 1 min.

Kamień milowy dla darmowej strzelanki studia Crytek.

Warface 25 mln

Mijają dwa lata od światowej (a właściwie rosyjskiej) premiery gry Warface. Dopiero w październiku ubiegłego roku strzelanka free-to-play studia Crytek została natomiast udostępniona Amerykanom i Europejczykom. Wygląda na to, że to był dobry ruch – twórcy pochwalili się właśnie swoim ostatnim sukcesem.

Otóż darmowa strzelanka studia Crytek przekroczyła pod koniec ubiegłego miesiąca 25 milionów zarejestrowanych użytkowników na całym świecie. To naprawdę niezły wynik biorąc pod uwagę staż rynkowy, a także fakt, że premiera w Chinach, Japonii i Tajwanie wciąż przed nami.

„To fantastyczne osiągnięcie dla naszego dzieła oraz zespołów i chcielibyśmy podziękować graczom Warface za ich wsparcie – powiedział Cevat Yerli, dyrektor kreatywny w Crytek. – Warface jest częścią naszego modelu gry-jako-usługi, co oznacza, że produkcja rozwija się i zmienia wokół naszej społeczności. Nie możemy się doczekać, aby dostarczyć jeszcze więcej doświadczeń, których gracze oczekują. Możemy obiecać, że wciąż mamy w zanadrzu wiele niespodzianek”.

W tym roku popularność Warface może się dodatkowo zwiększyć. Poza wspomnianym już rozszerzeniem dostępności na Azję, na lato planowana jest bowiem także premiera gry w wersji przeznaczonej na konsolę Xbox 360.

Źródło: Crytek

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Balrogos
    3
    Silnik z Crysisa ale grafika i animacje i sam gameplay slaby lepiej zagrac w BF4 lub PlanetSide2 ewentualnie CSGO.