Gry

Wieści ze świata Final Fantasy

przeczytasz w 1 min.

Square Enix zastrzegło nowy podtytuł do Final Fantasy oraz - co jeszcze ciekawsze - nowe logo.

 Warto przeczytać:
 

Tomb Raider - nowe screenshoty

Czujnym redaktorom serwisu Siliconera nie ujdzie uwagi nawet najdrobniejszy szczegół - dzięki dziennikarskiemu śledztwu przeprowadzonemu w bazie danych europejskich znaków handlowych, wiemy już, że firma Square Enix planuje wydanie kolejnej odsłony serii Final Fantasy. Wniosek o zarejestrowanie nazwy Final Fantasy: Type 0 wpłynął do urzędu patentowego już jakiś czas temu, a dołączone do niego zostało stosowne logo. Na razie oczywiście nie wiadomo absolutnie nic o nowej Final Fantasy, ale już w przyszłym miesiącu ma odbyć się specjalna konferencja prasowa Square Enix, na której być może dowiemy się nieco więcej o Type 0.

Wygląda też na to, że wieloosobowa wersja Final Fantasy, opatrzona numerem XIV, zostanie w tym roku rozłożona na części pierwsze i złożona ponownie. Jak ujawnili producenci gry, w tym roku w wieloosobowym świecie FF szykują się spore zmiany, które mają przede wszystkim wziąć pod uwagę głosy fanów serii i obecnych graczy w MMORPG firmy Square Enix. Mamy nadzieję, że zarówno Type 0, jak i odnowione FF XIV będą dla miłośników Final Fantasy prawdziwym prezentem noworocznym.

Źródło: bluesnews.com

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  hideo
  0
  poprawiona XIV prawdopodobnie będzie tylko na ps3 pod koniec roku (w co trochę wątpię, ale może zdążą), Square niestety z XIV na pc dało ciała totalnie, więc wydanie na ps3 przesunęli całkowicie i mają pozmieniać wszystko, zobaczymy jak im wyjdzie
  • avatar
   Lightning
   0
   Grał ktoś w FF XIV na PC? Co sądzicie o tej grze?