Systemy operacyjne

Windows 10 19H2 już za rogiem

przeczytasz w 1 min.

Najnowsza duża aktualizacja systemu Windows 10 ma zostać udostępniona użytkownikom w październiku. I to zaraz na początku tego miesiąca.

Kiedy premiera Windows 10 19H2? Lada dzień

Windows 10 zainstalowany jest już na 900 milionach urządzeń. Microsoft nie przestaje ulepszać swojego systemu operacyjnego, a kolejny dowód na to otrzymać mamy lada dzień. Wygląda na to, że aktualizacja 19H2 pojawi się jeszcze w tym tygodniu.

Krążą pogłoski, że rychłe nadejście aktualizacji Windows 10 19H2 (czy też: Windows 10 1909) zostanie ogłoszone podczas konferencji Microsoftu zaplanowanej na 2 października. Niewykluczone, że zostanie ona udostępniona natychmiastowo albo też kolejnego dnia lub w piątek. W każdym razie „kompilacja-kandydatka” jest już najwyraźniej gotowa.

Windows 10 laptop

Windows 10 1909 to (nie)duża aktualizacja

Najnowszy zestaw to ostatnia z dwóch dużych aktualizacji systemu Windows 10 zaplanowanych na ten rok. Microsoft już wcześniej zapowiadał jednak, że będzie ona znacznie mniejsza od swoich poprzedniczek i nie będzie zawierać zbyt wielu nowych funkcji.

Aktualizacja Windows 10 19H2 będzie za to zawierać szereg ulepszeń, których nie zauważymy na pierwszy rzut oka, ale z czasem je odczujemy. Efektami mają być bowiem: zwiększona wydajność, poprawione bezpieczeństwo oraz wydłużony czas pracy na akumulatorze, co docenią posiadacze laptopów.

Dopiero aktualizacja Windows 10 20H1 przyniesie więcej ciekawych nowości, o czym już pisaliśmy.

Źródło: TechRadar

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  xxx.514
  3
  Lepiej napiszcie, co tym razem skopią.
  • avatar
   gormar
   2
   No obczaimy ;).
   Na moim głównym komputerze dopiero w ten weekend system podstępem zmusił mnie do instalacji 1903. Ale na małym miniPC pewnie zaktualizuje jak tylko się pojawi. Chociaż to może nie być najlepszy pomysł, ale ktoś musi ten system testować ;).
   • avatar
    zeniu
    1
    Mogliby już zrezygnować z tego nieudanego eksperymentu pod nazwą "Windows 10" i stworzyć normalnego windowsa.
    • avatar
     Konto usunięte
     1
     ciekawe co tym razem spartolą, bo w niektórych konfiguracjach CPU grzeje na 80% lub więcej.