Systemy operacyjne

Windows 10 19H2 już za rogiem

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
7 komentarzy Dyskutuj z nami

Najnowsza duża aktualizacja systemu Windows 10 ma zostać udostępniona użytkownikom w październiku. I to zaraz na początku tego miesiąca.

Kiedy premiera Windows 10 19H2? Lada dzień

Windows 10 zainstalowany jest już na 900 milionach urządzeń. Microsoft nie przestaje ulepszać swojego systemu operacyjnego, a kolejny dowód na to otrzymać mamy lada dzień. Wygląda na to, że aktualizacja 19H2 pojawi się jeszcze w tym tygodniu.

Krążą pogłoski, że rychłe nadejście aktualizacji Windows 10 19H2 (czy też: Windows 10 1909) zostanie ogłoszone podczas konferencji Microsoftu zaplanowanej na 2 października. Niewykluczone, że zostanie ona udostępniona natychmiastowo albo też kolejnego dnia lub w piątek. W każdym razie „kompilacja-kandydatka” jest już najwyraźniej gotowa.

Windows 10 laptop

Windows 10 1909 to (nie)duża aktualizacja

Najnowszy zestaw to ostatnia z dwóch dużych aktualizacji systemu Windows 10 zaplanowanych na ten rok. Microsoft już wcześniej zapowiadał jednak, że będzie ona znacznie mniejsza od swoich poprzedniczek i nie będzie zawierać zbyt wielu nowych funkcji.

Aktualizacja Windows 10 19H2 będzie za to zawierać szereg ulepszeń, których nie zauważymy na pierwszy rzut oka, ale z czasem je odczujemy. Efektami mają być bowiem: zwiększona wydajność, poprawione bezpieczeństwo oraz wydłużony czas pracy na akumulatorze, co docenią posiadacze laptopów.

Dopiero aktualizacja Windows 10 20H1 przyniesie więcej ciekawych nowości, o czym już pisaliśmy.

Źródło: TechRadar

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  xxx.514
  Lepiej napiszcie, co tym razem skopią.
  3
 • avatar
  gormar
  No obczaimy ;).
  Na moim głównym komputerze dopiero w ten weekend system podstępem zmusił mnie do instalacji 1903. Ale na małym miniPC pewnie zaktualizuje jak tylko się pojawi. Chociaż to może nie być najlepszy pomysł, ale ktoś musi ten system testować ;).
  2
 • avatar
  zeniu
  Mogliby już zrezygnować z tego nieudanego eksperymentu pod nazwą "Windows 10" i stworzyć normalnego windowsa.
  1
 • avatar
  Konto usunięte
  ciekawe co tym razem spartolą, bo w niektórych konfiguracjach CPU grzeje na 80% lub więcej.
  1