Systemy operacyjne

Windows 7 Beta 1 nielimitowany - do 24 stycznia

przeczytasz w 1 min.

Od 9 stycznia z witryny Microsoftu można pobrać pierwszą wersję beta najnowszego systemu operacyjnego Windows 7. Przez kilka dni po premierze wersji testowej zainteresowanie nowym produktem wielkiego koncernu było tak wielkie, że serwery Microsoftu były niedostępne. Na szczęście producent szybko się z tym problemem uporał i śmiało można pobierać system.

Microsoft przeznaczył 2,5 mln kluczy do publicznej bety Windows 7. Obecnie wersja testowa jest nielimitowana, ale można zarejestrować ją tylko do 24 stycznia.

Aby pobrać wersję testową wystarczy wejść na stronę: Microsoftu, wybrać wersję 32 lub 64 bitową oraz język (niestety Microsoft nie udostępnił wersji Polskiej). Konieczne jest stworzenie konta Windows Live ID. Po weryfikacji pobieramy menadżer pobierania systemu, który po uruchomieniu rozpoczyna pobieranie pliku. Obecnie serwery nie są już przeciążone.

Ważność klucza rejestracyjnego na betę Windows 7 wygasa 1 sierpnia.

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Fiona
  0
  Nie chcą drugiej klapy. A jak ludzie się oswoją z 7 i polubią ten system to przejdą z XP na 7.
  Mądre posunięcie handlowe. Jeśli finalna wersja 7 będzie spełniać oczekiwania klientów to w momencie wprowadzenia jej do sprzedaży XP zacznie umierać śmiercią naturalną. Bo póki co sztuczne usmiercenie XP też nie dało im zamierzonego efektu.
  Porzyjemy, zobaczymy, póki co XP ma się dobrze :P
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Osobiście jestem bardzo zadowolony z 7. Działa to szybko i odziwo stabilnie! Microsoft ma szanse na rehabilitacje po kontrowersyjnej Viscie.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Kolejny lekko opóźniony "news"...

    O nie limitowanych kluczach wiadomo już od 09.01.2009 godziny ok 18.OO czasu pacyfik.

    "Przez kilka dni po premierze wersji testowej zainteresowanie nowym produktem wielkiego koncernu było tak wielkie, że serwery Microsoftu były niedostępne. Na szczęście producent szybko się z tym problemem uporał i śmiało można pobierać system."
    - problem był tylko 09.01 czyli dokładnie w dniu premiery public beta natomiast 10.01 był już rozwiązany i wszyscy mogli bez przeszkód pobrać nowy system. Problem się nie powtórzył.
    Ogólnie mało rzeczowy lub jak kto woli mało dokładny news.
    Sorki jeśli się czepiam ale lubię czytać rzetelne informacje bo te 'kilka dni' to mnie rozwaliło...