Gry

Witamy w DedSec - nowy zwiastun Watch Dogs 2

przeczytasz w 1 min.

Watch Dogs 2 to podobno klimat nieco luźniejszy niż w Watch Dogs. Poruszane wątki są jednak bardzo poważne.

Ubisoft jest zazwyczaj dość szczodry w publikowaniu materiałów z przygotowywanych przez siebie gier. Watch Dogs 2 także się w ten trend wpisuje.

Do szeregu pokazanych już wcześniej zwiastunów dołączył właśnie kolejny. Tym razem jest to wideo, które wprowadza nas w fabułę gry. Poznać możemy nieco bliżej skład DedSec - grupy hakerów, do której dołączy główny bohater.

DedSec postawiło sobie za cel zajście za skórę korporacji Blume, która nielegalnie pozyskuje informacje na temat mieszkańców San Francisco i wykorzystuje je później do swoich celów. Na czele Blumes stoi niejaki Dusan Nemec. Jego również możemy teraz poznać.

„Poznaj historię Marcusa Holloway'a, genialnego młodego hakera z obszaru zatoki San Francisco. Dołącz do słynnej grupy hakerskiej DedSec aby wyjawić sekrety potężnej korporacji, próbującej manipulowania ludźmi na masową skalę. Dołącz do DedSec, odzyskaj kontrolę.”


Nie da się ukryć, iż producent próbował przedstawić materiał ze szczyptą humoru. Nie jest to zapewne przypadkowe, ponieważ klimat będzie tu podobno nieco luźniejszy niż w Watch Dogs.

Zobaczymy, czy zabieg ten wypadanie pozytywnie. Premiera Watch Dogs 2 w listopadzie - na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: Ubisoft Polska

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  13
  Aż uszy bolą od tego dubbingu...
  • avatar
   Konto usunięte
   6
   Boże co to za dubbing xD
   • avatar
    Viperus
    6
    oby ten dubing dało się wyłączyć
    • avatar
     BILI82
     4
     Straszna dziecinada.... klimat gry RIP! gz ubi
     • avatar
      majki_majk
      2
      Widziałem gameplaye i ten cały WD 2 wygląda jak DLC do pierwszej części. -_-
      • avatar
       Dudzio993
       1
       Ten gość od Ctos nie nawiązuje jakoś do gościa z Gta V tego od jogi ? Szczególnie przykuło to moją uwagę gdy powiedział "Namaste". Tutaj jest dubbing ale czy jest gdzieś potwierdzone, że będzie on w grze ? Z The Division też na trailerze przeciwnik mówił po polsku a jak wiadomo dubbingu w grze brak.
       • avatar
        barteo1201
        1
        Średnie :P Trailery GTA V lepsze :)