Gry komputerowe

World of Tanks z nowymi brytyjskimi czołgami i misjami osobistymi

przeczytasz w 1 min.

Wirtualni czołgiści z całej Europy mogą już cieszyć się aktualizacją oznaczoną numerem 9.5.

World of Tanks 9.5

Wirtualni czołgiści z całej Europy mogą już cieszyć się aktualizacją oznaczoną numerem 9.5 do gry World of Tanks w wersji PC. Darmowy dodatek został zatytułowany „Nadciągają Brytyjczycy” i wprowadza między innymi 10 czołgów tej właśnie nacji, jak i 3 nowe mapy oraz system misji osobistych.

Aktualizacja 9.5 to przede wszystkim nowe czołgi Jej Królewskiej Mości. Wśród niszczycieli czołgów znajdziemy między innymi takie wyjątkowe maszyny jak Archer, Charioteer czy FV4005 Stage II. Do tego dochodzą trzy czołgi średnie – Sherman Firefly, Sherman II oraz Granta. Dla miłośników lekkich czołgów studio Wargaming przygotowało natomiast M2 i Stuart I-IV.

Dzięki aktualizacji oznaczonej numerem 9.5 potyczki w World of Tanks będą mogły odbywać się na kolejnych trzech mapach – zrujnowanej osadzie Mittengard, opuszczonym miasteczku Ghost Town oraz pokrytym śniegiem Winterbergu. 

Mapy te – w tej samej kolejności (Mittengard, Ghost Town, Winterberg) – możecie zobaczyć w galerii poniżej:

Darmowa aktualizacja wprowadza także system misji osobistych, który uruchomiony zostanie 15 stycznia przyszłego roku. W przeciwieństwie do obecnego systemu, ten pozwoli graczom wybierać zadania, które chcą ukończyć. Wyzwania osobiste nie będą też miały limitów czasowych. Przejście misji = nagroda, różnego typu, między innymi czołgi i medale.

Wśród nagród znalazła się także możliwość odblokowywania załóg żeńskich. Co ciekawe – jak poinformowało studio Wargaming – część przygotowanych w tym celu portretów powstała dzięki wykorzystaniu wizerunków „koleżanek z ekipy deweloperskiej”.

A to już zwiastun podsumowujący wprowadzone nowości:

Źródło: Wargaming

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Krzyjan
  3
  Twórcą może nie, ale twórcom z pewnością to się opłaca.
  • avatar
   1
   Z WoT jest jak z polskim prawem - zamiast napisać porządnie od nowa, dodaje się tylko nowelizacje.
   Optymalizacja i obsługa wielu rdzeni leży i kwiczy, cały czas tylko czołgi i inne drobiazgi
   • avatar
    MaNiAc
    0
    0.9.5 BETA Wot + duży cichy nerf czołgów, niech @#$%^&*@#$E$ z takim prezentem na święta, kacapy...
    • avatar
     Konto usunięte
     -4
     Nie rozumiem co to znaczy "darmowa aktualizacja"? Ta gra oparta jest na mikropłatnościach i wszystko wskazuje, że świetnie się to twórcą opłaca. Czy za inne aktualizacje się płaciło?
     • avatar
      Rebal
      0
      Jestem za...za rozwijaniem każdego projektu który zaraża grywalnością. Choć mnie osobiście nowe angielskie czołgi nie przypadły do gustu ale może kiedyś dodadzą coś interesującego; im więcej map tym lepiej bo jeżdżenie non stop na te same stanowiska strzelnicze się przejada, czasem mapa jest tak uboga że nie pozostawia nic nowego do ogrania.