Gry PlayStation 4

World of Tanks na PS4 - premiera już za tydzień

przeczytasz w 1 min.

Wirtualni czołgiści, DualShocki w dłonie – premiera World of Tanks na PlayStation 4 odbędzie się już w najbliższy wtorek.

WoT PS4 premiera

Wygląda na to, że dwa weekendy z otwartą betą gry World of Tanks na PlayStation 4 zakończyły się sukcesem. Firma Wargaming nie ma bowiem chyba zbyt wiele do poprawiania – zapowiedziała, że premiera pełnej wersji tego tytułu odbędzie się już za tydzień, 19 stycznia. 

World of Tanks na PlayStation 4 to całkowicie darmowa gra. Oznacza to, ze do zabawy nie trzeba mieć opłaconego abonamentu w programie PlayStation Plus. Jeśli jednak jesteście subskrybentami, otrzymacie od ekipy Wargaming zestaw, na który składają się:

 • 3 dni konta premium, 
 • niemiecki czołg Pz.Kpfw. II Ausf. J w unikatowym malowaniu,
 • zniżki na zakupy w grze. 

Gracze, którzy dołączą do zabawy przed końcem styczna mogą również liczyć na prezent w postaci lekkiego czołgu premium T1E6-PS z wyjątkowym kamuflażem.

Podobnie jak w przypadku poprzednich wersji, ta przeznaczona na PlayStation 4 wykorzystywać ma potencjał drzemiący w platformie. Tutaj oznacza to między innymi zrobienie pożytku z głośnika, touchpada i paska świetlnego kontrolera DualShock 4, funkcji Share Play oraz wprowadzenie możliwości zdalnej gry na PS Vita.

„Oczekiwanie dobiega końca! Wargaming ma przyjemność poinformować, że premiera World of Tanks na PlayStation 4 odbędzie się 19 stycznia 2016! Wersja na konsolę Sony wykorzysta w pełni moc sprzętu, jego unikatowe funkcjonalności oraz zaoferuje wyjątkową zawartość graczom” – zapowiadają twórcy.

Źródło: Wargaming

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  9
  Gały w dłonie. Najgorsza gra z czołgami w roli głównej wbija abyście mogli kupić premium ammo
  • avatar
   sabaru
   4
   Mówicie że darmowa gra ale bez płacenia za lepsze czołgi i pociski do nich nie da się w to grać. Na początku przypisywało mnie do rozgrywki gdzie poziomy czołgów był mniej więcej wyrównany, a później na 10 meczy tylko jeden się taki trafił. Tak to zawsze przeciwna drużyna miała mocniejsze czołgi. Jakby tego było mało to trafiały się i takie mecze że ja byłem najsłabszym czołgiem i to po obu stronach. Myślałem na początku że tak mnie przypisuje do takich meczy bo akurat nie ma wolnego z takimi samymi poziomami, a tu się okazuje że to mają taki system.
   • avatar
    Bimbo
    4
    Najbardziej zmodowana (cheatowana) gra na rynku

    • avatar
     Konto usunięte
     2
     Czekamy teraz na kolejne newsy benchmarku.pl:
     - World of Tanks na PS4 już za dwa dni!
     - World of Tanks na PS4 już jutro!
     - World of Tanks na PS4 od dziś!
     • avatar
      polios3
      1
      Najgorsza gra o czołgach na świecie.
      • avatar
       Erwin R
       -5
       Biedne Polaczki trzeba za coś płacić a mówili że za darmo....
       Nikt wam nie każe płacić tak samo jak nie wrzucać na WOŚP ale zawsze płaczecie. Biedaczki.