Gry komputerowe

Start warszawskich finałów Mistrzostw Świata World of Tanks już jutro

przeczytasz w 1 min.

Początek imprezy - piątek, godzina 12.00.

World of Tanks finały

Już jutro (4 kwietnia) rozpoczną się finały Mistrzostw Świata w World of Tanks. Jak już wcześniej informowaliśmy, impreza odbędzie się w Warszawie, a konkretnie w Multikinie mieszczącym się w Złotych Tarasach, co ma być uhonorowaniem popularności gry studia Wargaming w naszym kraju. Start zawodów został zaplanowany na godzinę 12.00.

Warszawskie finały ligi Wargaming.net w World of Tanks rozpoczną się jutro i potrwają do niedzieli. W ciągu trzech dni w walce o tytuł udział weźmie 14 najlepszych eSportowych drużyn z całego świata. Wśród ekip znaleźli się też nasi rodacy – honoru gospodarzy bronić będą Lemming Train, którzy w grupie A zmierzą się z drużynami Synergy (Rosja), WUSA (Niemcy) oraz SIMP (Stany Zjednoczone).

Finałowy mecz odbyć się powinien się w niedzielę około godziny 17.45. Studio Wargaming przygotowało pulę nagród wynoszącą 300 tysięcy dolarów, a jeśli dodamy do tego najlepsze światowe ekipy – emocji nie powinno zabraknąć.

„Już w pierwszym roku istnienia ligi Wargaming.net dołączyło do nas ponad 200.000 graczy z całego świata. To sprawiło, że nasza organizacja szybko stała się ważną częścią globalnej sceny eSportowej,” mówi Mohamed Fadl, dyrektor eSportu w Wargaming na Europę i USA. „Wielki finał w Polsce to ukoronowanie trzech sezonów istnienia ligi i nie możemy się doczekać, aby wyłonić pierwszych mistrzów świata”.

Podsumujmy – Zawody odbędą się w warszawskich Złotych Tarasach, a konkretnie w Multikinie znajdującym się na trzecim piętrze. Wejście na imprezę jest bezpłatne. Ci, którym do stolicy nie po drodze mogą oglądać transmisję na żywo z profesjonalnym komentarzem na kanale ESLPL_WOT na platformie Twitch. Dokładną zapowiedź wydarzenia znajdziecie w newsie Szczegóły warszawskiego finału Mistrzostw Świata w World of Tanks.

Źródło: Wargaming

Komentarze

18
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  4
  Panie i Panowie - nie rozumiem za bardzo tych przepychanek - każdemu może podobać się co innego. Ten news nie miał rozpętać kolejnej burzy, która gra jest lepsza, ale poinformować o fakcie, że w Polsce odbywa się druga po IEM naprawdę znacząca impreza e-sportowa na światowym poziomie. To finały rozgrywek, w których 14 drużyn z całego świata, w tym Polacy, walczyć będą o całkiem pokaźną kwotę.Czy w tej sytuacji nie lepiej odłożyć na bok wszystkie te swary i po prostu pokibicować naszym?
  • avatar
   Konto usunięte
   2
   Jestem w zamkniętej becie warthundera, miażdży wota pod każdym względem.
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    Ludzie u nas będą zawody, mamy mistrzostwa i to u Nas w kraju narzekań i marudzenia na wszystko i wszystkich. Jednak ktoś lub coś promuję RP albo inaczej docenia to... W świecie WoTa licznego....
    • avatar
     KUCMA
     0
     Nie, dla bialoruskiej propagandy armii czerwonej i ich czolgow
     • avatar
      drcocaina
      0
      Jak już tak promujecie War of Tanks to może jakaś wzmianka o War Thunder Meeting: Kraków!, które odbędzie się w kwietniu - nie zaszkodziło by trochę obiektywizmu w informacjach.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Nie grajcie w to tylko "weźta" się za siebie.