Gry

Wyjątkowo radosny zwiastun Fallout 76

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
6 komentarzy Dyskutuj z nami

Światło dzienne ujrzał tak zwany live action trailer, czyli zwiastun, w którym główne role odgrywają prawdziwi aktorzy. Fallout 76 zadebiutuje 14 listopada.

Bethesda coraz częściej przypomina nam o nadchodzącej premierze Fallout 76. Jedno trzeba podkreślić, większości materiałów przygotowywanych przez producenta nie można odmówić oryginalności i sporej dawki humoru. Podobnie jest i tym razem.

Światło dzienne ujrzał tak zwany live action trailer, czyli zwiastun, w którym główne role odgrywają prawdziwi aktorzy. Nie można w związku z tym nastawiać się na fragmenty rozgrywki, materiał ma na celu wprowadzić graczy w klimat gry.

Postapokaliptyczny świat, hordy stworów i konieczność walki o przetrwanie przedstawiono tu jednak w dość specyficzny, a zarazem charakterystyczny dla Bethesdy i serii Fallout sposób.

Fallout 76 Live Action Trailer


Fallout 76 zadebiutuje 14 listopada. Gra będzie dostępna na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: Bethesda Softworks

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  KENJI512
  8
  Społecznościowy Fallout... no nie, to nie metro, że wywar z ziemniaka popijasz z komratami i nagle atakują was potwory...

  Za dużo tęczy, za mało postapo :/ A można by to ciekawie wykorzystać nawet przy obecnej koncepcji multiplayerowej, która fajnie się zapowiadała. Ale no nie róbmy z tego sielanki zupełnej.
 • avatar
  2
  Falloutowi bez rozbudowanej fabuły mówię nie. Czekam na pełnoprawnego Fallout'a 5.
 • avatar
  patol1984
  1
  Ta gra na pewno jest PEGI 18? Bo klimatem wygląda na PEGI 7
 • avatar
  Michał 06
  1
  Battle royale na bank!