Mobile

Xiaomi przygotowuje się do otwarcia pierwszego salonu w Polsce

przeczytasz w 1 min.

Producent zdecydował się na Kraków, salon mieścić będzie się w Centrum Handlowym Serenada. Inwestycji w polski rynek ciąg dalszy.

Wprawdzie Xiaomi największe triumfy święci na rynkach azjatyckich, ale nie da się ukryć, że coraz lepiej radzi sobie także w innych regionach. Chociażby w Polsce, coraz chętniej sięgamy przecież po smartfony i akcesoria tego producenta. W tym kontekście nie powinna dziwić ostatnia zapowiedź.

Okazuje się, iż Xiaomi przygotowuje się do otwarcia pierwszego salonu w Polsce. I nie trzeba będzie wcale długo czekać na efekty starań, ponieważ otwarcie zaplanowane została na sobotę 24 marca.

I mylą się ci, którzy na lokalizację salonu typują Warszawę (tu od pewnego czasu działa Mi Zone). Producent zdecydował się na Kraków, salon mieścić będzie się w Centrum Handlowym Serenada.

Xiaomi salon w Polsce
„To nowe miejsce na mapie Polski, w którym będziecie mieli okazję zapoznać się z naszą ofertą!” - głosi opis towarzyszący grafice publikowanej na portalach społecznościowych

Otwarcie nie obejdzie się bez niespodzianek, ale dokładniejsze informacje na ten temat podane zostaną w późniejszym terminie. Niezależnie od nich przypuszczać można, że salon cieszyć będzie się sporym zainteresowaniem, nie tylko pierwszego dnia działalności.

Źródło: Mi Polska

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  takewon
  4
  Mogli by wprowadzić w końcu na rynek pozostałe produkty, typu telewizorów czy laptopów, które to nie raz były by dobrym odpowiednikiem do innych producentów.
  • avatar
   4
   Dobrze, że nie w Warszawie. Aż jestem zaskoczony, bo zazwyczaj wszystko tam ląduje, tak jakby tylko w Warszawie ludzie żyli.
   • avatar
    kokosnh
    2
    Kraków czyli miasto studenckie, ruch będzie duży.
    Ciekawe czy ceny będą niższe niż w innych sklepach...
    • avatar
     DanyGee
     1
     Dobre wieści i fajnie, że Kraków wybrali - piękne miasto.