Strefy

Wystartowała nowa wersja Poradnika

z dnia
Mateusz Sołtysiak | Redaktor serwisu benchmark.pl
14 komentarzy Dyskutuj z nami

Zatrybi.pl to ulepszona wersja Poradnika. Zawiera wszystkie dotychczas zadane pytania oraz przekalkulowane rankingi użytkowników.

zatrybi.pl

Właśnie oficjalnie wystartowała unowocześniona wersja Poradnika. Przypominamy, że dział Poradnik to miejsce w którym możecie umieścić nurtujące Was problemy, a inni użytkownicy pomagają w ich rozwikłaniu. Najlepsze odpowiedzi są nagradzane.

poradnik

Pod nazwą Zatrybi.pl kryje się Poradnik z nowym layoutem, z nowymi funkcjonalnościami, jest wygodniejszy w obsłudze. Wprowadzono również nowy system ocen. Poradnik w nowej wersji zawiera wszystkie dotychczas zadane pytania oraz przekalkulowane rankingi użytkowników.

Redaktorami prowadzącymi strefę są Damian SobczakŁukasz Nawrotek.

Zapraszamy do korzystania z serwisu! :)

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  mjwhite
  A kiedy wystartuje uaktualniona wersja komparatora GPU (o serię gf7xx i R7/R9-xxx)?
 • avatar
  Konto usunięte
  A to forum już do takich rzeczy nie wystarcza ?
 • avatar
  Konto usunięte
  zatrybi.pl? Nazwa serwisu to jakaś pomyłka - jak to w ogóle brzmi?
 • avatar
  fanta6
  Nowy layout sprawił że poradnik zaczął przybierać formę forum - a po co dwa fora na portalu? W nowej szacie graficznej bardzo brakuje mi ramówki "najnowsze rozwiązania" dzięki której niektórzy mogli od razu na głównej stronie poradnika znaleźć odpowiedź przed zadaniem swojego pytania - fakt, było tam tylko 5 ostatnich rozwiązań, dlatego rozszerzyłbym je nawet do dziesięciu a nie likwidował całkowicie. Szczególnie przydatne w pytaniach typu "jaki komputer do 3000zł", "jaka karta graficzna za 500zł" - jak wiadomo nikomu się nie chce przeszukiwać wcześniejszych tematów, tylko zakładają nowe, pytając o to samo co pojawiło się 2 dni temu. Co do systemu ocen to nie jest on aż tak ważny, ponieważ rzadko kiedy korzystano z tej opcji. Mimo że problem został rozwiązany i oznaczony jako rozwiązany, to przeważnie ocena wynosiła 0 bo nikomu nie chciało się klikać (tak podejrzewam) :) Nie ukrywam że smuci również likwidacja "TOP rozwiązania" w której się znajdowałem :) No cóż...będzie się trzeba przyzwyczaić.
 • avatar
  adamowski10
  Właśnie, od czego jest forum? Po drugie jakiś ciulowy ten nowy spis newsów na benchmarku, nawet środkowym kółkiem myszy nie można otworzyć newsa w nowej zakładce bo otwiera się jak po kliknięciu LPM. Ogółem jest mniej czytelny i przejrzysty. Zwaliliście
  -2
 • avatar
  cza12ster
  nareszcie :)
 • avatar
  MasterBarti
  Nie wiem jak u was, ale u mnie nie mogę wejść na ten nowy poradnik.
  Wchodzi, wchodzi, wchodzi i jakoś nie potrafi wejść.
 • avatar
  biuro74
  Mam kolejny problem.

  Nie moge sie tam zalogowac ze starymi danymi (login & pass). Zarowno na jednym, jak i drugim koncie.

  Mozecie - Szanowna Redakcjo - po prostu przeniesc baze z loginami i haslami do nowego serwisu ?