Gry

Zbiórka funduszy na Wasteland 3 idzie doskonale

przeczytasz w 1 min.

Wygląda na to, że wielu graczy bardzo chciałoby pojawienia się Wasteland 3 i nie szczędzi na to finansów.

Pod koniec września ekipa inXile Entertainment zapowiedziała Wasteland 3. Jednocześnie od razu zaznaczono, że do finalizacji prac niezbędna będzie zbiórka funduszy. Można już stwierdzić, że graczy to nie wystraszyło.

Założenie było bowiem takie, że do 4 listopada uda się zebrać 2 750 000 dolarów. Nie wydawało się to kwotą szczególnie wygórowaną, co szybko zostało potwierdzone. Na ufundowanie gry wystarczyły bowiem 3 dni. Obecnie na koncie twórców jest już 2 769 891, a na tym zapewne nie koniec.

Jednocześnie pojawiła się wzmianka odnośnie daty premiery, ale tutaj akurat trudno o większy optymizm. Twórcy wspominają bowiem o czwartym kwartale... 2019 roku.

Więcej o Wasteland 3 przeczytacie w naszej zapowiedzi. Na deser zostaje nowy materiał wideo.


Źródło: inXile

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  3
  Najpierw płaci się fundusze a potem każą płacić za grę dzięki bardzo za taki interes.
  • avatar
   patol1984
   3
   Dopiero za 3 lata ? :S
   Gdyby powiedzieli za rok to może bym się dorzucił grosza, przez 3 lata to za duża szansa że projekt umrze.
   • avatar
    kombajn
    2
    Padnę ze śmiechu jak wyjdzie Wasteland 3 a fanatycy wierzący w premierę Star Citizena będą oglądać kolejny najnowszy wspaniały zwiastun. Przypomnę tylko że W2 i SC były na kickstarterze w tym samym czasie. Tylko W2 nie tworzyła banda jełopów wiec z zebranych pieniędzy stworzyli całą grę wydali ją, poprawili. Po czym wydali Torment: Tides of Numenara a teraz robią kolejną część Wasteland. Podczas gdy chłopcy i dziewczęta od SC raczą wiernych fanów kolejnymi filmikami i organizują całe doroczne konwencje jak dla fanów kultowych seriali Sci-Fi.
    • avatar
     killerek132
     -2
     Ktoś by mógł na benchmarku zrobić artykuł na temat torrentów org, bo dzisiaj zauważyłem że już jacyś oszuści dymają ludzi na podróbce, strona wygląda identycznie jak oryginalna tyle że za sms 30zł i brak plików. Znowu jacyś cholerni cwaniacy chcą dymać naiwniaków.