Gry

Zdjęcia do filmu Assassin’s Creed zakończone

z dnia
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
15 komentarzy Dyskutuj z nami

Jeszcze tylko jedenaście miesięcy post-produkcji i film Assassin's Creed pojawi się na kinowych ekranach na całym świecie.

Assassin’s Creed film

Oficjalnie zakończyły się zdjęcia do filmu opartego na serii Assassin’s Creed, w którym główną rolę odgrywa nominowany do Oscara aktor Michael Fassbender. 

Filmy oparte na grach rzadko spełniają oczekiwania – tak graczy, jak i kinomanów. W tym przypadku można jednak żywić nadzieję, że będzie inaczej – obsada należy bowiem do co najmniej niezłych. Oprócz Fassbendera w roli głównej, na ekranie zobaczymy też między innymi Marion Cotillard, Michaela Kennetha Williamsa, Ariane Labed i Jeremy’ego Ironsa.

Assassin’s Creed film Fassbender

Według wcześniejszych zapowiedzi film ma zachowywać podstawy serii Assassin’s Creed, ale jednocześnie nie być kopią pomysłów z gier. „Chcemy wprowadzić nowe elementy i przedstawić własną wizję tego, co znamy z gry”.

Assassin’s Creed film ksiądz

Produkcja filmu została powierzona studiom Ubisoft Motion Pictures, New Regency oraz 20th Century Fox. Scenariusz zaś napisali Michael Lesslie, Bill Collage i Adam Cooper. Reżyserem filmu jest Justin Kurzel, którego Makbet niedawno trafił do kin. Obraz nagrywano na Malcie, w Londynie i w Hiszpanii. Oficjalnie jednak zdjęcia zostały zakończone. Poinformował o tym szef ds. zawartości marki, Azaïzia Aymar, dodając zdjęcie ekipy, które widzicie poniżej.

Assassin’s Creed film ekipa

Co teraz? Najbliższych kilka miesięcy zostanie poświęconych szeroko pojętej post-produkcji. Wygląda na to, że pochłonie ona sporo czasu. Przypomnijmy bowiem, że kinowa premiera filmu Assassin’s Creed planowana jest na 21 grudnia bieżącego roku. 

Assassin’s Creed film plakat

Na koniec dodajmy, że Assassin’s Creed to tylko jeden z sześciu filmów, nad którymi pracuje obecnie Ubisoft Motion Pictures. W przygotowaniach są także adaptacje serii Far Cry, Rabbids, Watch Dogs, Splinter Cell i Ghost Recon.

Źródło: GameSpot, Game Informer

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  SmokSmog
  Przeczuwam co najwyżej przeciętniaka.
  19
 • avatar
  szataniel
  daję szansę temu filmowi z trzech powodów:
  1) UWE BOLL NIE MA Z NIM NIC WSPÓLNEGO;
  2) obsada jest zadowalająca;
  3) nie każdy film na podstawie gry to shit - "Prince of Persia" mi się podobał.

  zobaczymy czy moje nadzieje się zmienią po publikacji trailerów.
 • avatar
  Deadlyblonde
  Cóż, Prince of Persia też miał być słaby a okazał się naprawdę niezły. AC maksymalnie w 24 fps.
 • avatar
  Alladen
  Ciekawe ile będzie klatek na sekundę. Dosłownie kolejny crap i przez właśnie takie filmy adaptacje gier są traktowane z pogardą(choć znalazło by się parę wyjątków). Jestem ciekawy czy kiedyś się to zmieni, bo na razie tylko jadą na marce.
 • avatar
  SuperDragons
  ubisoft cos robi i nie bedzie przy tym downgrade'u i dlc WOW
 • avatar
  guru43
  Oprócz AC4 mam wszystkie części AC. Jestem wielkim fanem całej serii Assassin's Creed, ale nie powiem ... wygląda to hu*owo :/
 • avatar
  nicor999
  Ciekawe czy na filmie przeciwnicy też ustawią się w kółku i będą podchodzić pojedynczo na rzeź :P
 • avatar
  RaTaJ
  jakie wymagania minimalny by móc płynnie obejrzeć film ?
 • avatar
  Snake73
  Jakie wymagania sprzętowe?
 • avatar
  XaRaDaS
  Ciekawe czy na moim tv lcd pójdzie bez przycinki w FullHD :D