Gry

Zobacz rozgrywkę w Portal 2

przeczytasz w 1 min.

Jedna z najgorętszych gier targów E3 doczekała się własnej prezentacji. Druga odsłona Portala zapowiada się wprost rewelacyjnie.

Ostatnie doniesienia mówiące o oficjalnej zapowiedzi Portala 2 na konsole Playstation 3 nie ucieszyły większości z Was. Pojawiły się głosy, że gra zostanie przez to zubożona, aby dostosować ją zarówno do niskich wymagań konsoli Sony jak i do jej specyficznego sposobu sterowania. Spore obawy budziły również obecne trendy panujące w świecie elektronicznej rozrywki zmierzające do upraszczania rozgrywki.  Czy w tym przypadku również mogło do tego dojść?

Udostępnione właśnie przez serwis IGN prezentacje filmowe Portala 2 powinny rozwiać wszystkie Wasze wątpliwości .Zapraszamy do oglądania i gorąco zachęcamy do komentowania tego materiału.

Źródło: IGN.com, Gryonline.pl

 

Zobacz także:

 

Komentarze

41
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Zubożona standartowy tekst blaszanych i wszystko w temacie.
  Sam największy krytyk Sony gruby pan Newell z Valve zapowiada Portal 2 na PS3 i przeprasza graczy mówiąc że konsola którą najmniej był do tej pory zainteresowany ma największy potencjał.
  Ale co zrobić jak szczypie strasznie w ZAD.
  To będzie rok konsoli PS3 bez komentarza...
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Stanął Ci ?
   • avatar
    Ewa Stiller
    0
    Ciekawie to wygląda, sporo nowych pomysłów, bardziej skomplikowane poziomy no i mam nadzieje, dłuższy czas rozgrywki. Czekam z niecierpliwością, szkoda tylko, że przesunięto datę premiery na 2011.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Killzone, czy Ty w inny sposób nie umiesz się komunikować, jak prowokować tym co piszesz. Ledwo news wrzucony, a Ty już te swoje wrzuty. Sam jestem posiadaczem PS3 i blaszaka, oba te urządzenia mają plusy i minusy, co za tym idzie obie się uzupełniają. Wydaję Ci się, że wszyscy na wstępie już Cię atakują?? Jest to moja prośba, oczywiście możesz ją zlać, ale czy mógłbyś, czasem spojrzeć na siebie trochę krytyczniej i dostrzeć to, że nie zawsze wszyscy są na nie, nie musisz również za każdym razem udawadniać przewagi PS3 nad wszystkim innym, każdy kto ma otwarty umysł wie, że nie ma urządzeń doskonałych, że oba te urządzenia mają coś interesującego do przekazania, zależne od prefernecji klienta.
     Sorki za offtop. Wracając do tematu, portal jeden był świetny, nie chciałbym żeby ewentualny port z konsoli był taki sam na PC, gra powinna być zróżnicowana trudnością wzgledem urządzeń. Miejmy nadzieję że tak się stanie. Dlugo się uczyłem aby grać padem w fps na PS3, nie do końca mi to nadal wychodzi :). Ciężko złapać precyzję kciukiem, wygodniej jest ruszać całą dłonią. Wymaga to dużego zaparcia i czasu, generalnie musi się chcieć. Większość jednak z znas jest leniwa... Reasumując myślę, że poziom trudności na PS3 powinien być zaniżony względem blaszaka.
     • avatar
      bezlerg
      0
      Gra zapowiada się rewelacyjnie :D
      Czekam z niecierpliwością. Ciekawe czy dadzą filmik z Co-opa
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       No widzisz viserys taki cougarV6 zrozumiał już dawno a ty zmarnowałeś 15 min pisząc ten tekst.
       Wiesz ten tekst to mógłbyś napisać w drugą stronę do zatwardziałych ograniczonych PC-ciarzy których jest tutaj paru sami prowokują i mieszają od razu z błotem co konsolwe(gry sprzęt itp).
       To ja pytam się jak mają taką awersje na konsole że to zabawka złom to pokuta wchodzą w news'y o konsolach grach itp.

       CougarV6 Wulfena tu nie ma a sam wspominasz o nim ładnie to tak!
       To wasz problem sami jesteście sobie winni zatwardziałe blaszane głowy.

       To teraz dawać bo widać że strasznie szczypie...
       A szczypie tych najbardziej zatwardziałych PC-ciarzy.
       Z faktami trzeba się pogodzić czasy się zmieniają a rynkiem gier rządzą konsole a sprzęt który ma już prawie 4 lata daję radę i to też boli.
       Nie przejdziecie obojętnie tak temu wszystkiemu tylko musicie swoje 5 groszy wcisnąć jakie te konsole są gówn....
       Wszystko przez konsole itp.
       Trzeba w końcu się ogarnąć i prawdzie w oczy spojrzeć.

       Dobrej zabawy.       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Nieźle to wygląda dla mnie (Fan Steama) produkcje zaworu są obowiązkowe
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         Od Portal 2 oczekuję kolejnej porcji ciekawych zadań w jakiejkolwiek bądź oprawie graficznej. Przydałyby się trudniejsze zadania nie tyle zręcznościowe co logiczne. Gra mogłaby zawierać specjalną część bardzo trudnych zadań dla mózgowców :)
         Myślę, że ciekawym pomysłem mogłaby być kooperacja. Co dwie głowy to nie jedna! :)
         • avatar
          Konto usunięte
          0
          Ladnie go zmodowali, oswietlenie dynamiczne i te pomaranczowe "gluty" nie myslalem ze da rade jeszcze tyle wykszesac z tego enginu ...ale i tak to smierdzi soursem ;d Do takiej "planszowki 3D" jest ok, w zupelnosci to wystarcza. Pomysly widze tez nowe i rozgrywka urozmaicona. Zapowiada sie niezla zabawa :)
          • avatar
           NomadDemon
           0
           a mi sie source bardzo podoba, male wymagania, ladnie dziala pod WINE i jest ładny + ma swietna fizyke