Cooler Master Oracle Air - podłącz dysk M.2 przez port USB

Cooler Master wprowadził na rynek obudowę Oracle Air, która pozwala na szybkie i bezpieczne przenoszenie dysków SSD M.2.

Image

Dodaj Benchmark.pl jako preferowane źródło w Google

Nasze treści będą częściej wyświetlać się w Twoich wynikach Google

Cooler Master Oracle Air to elegancka obudowa na nośniki M.2. Dzięki niej użytkownik nie tylko będzie mógł bezpiecznie transportować swoje pamięci masowe, ale również otrzyma możliwość korzystania z nich za pośrednictwem innych urządzeń.

Dzięki zastosowaniu interfejsu NVMe oraz standardu USB 3.2, obudowa ma przesyłać dane z prędkością do 1000 Mb/s. Specyfikacja produktu sugeruje, że Oracle Air sprawdzi się nawet w przypadku gier lub edycji treści.

Cooler Master Oracle Air podłączona do laptopa

Obudowa, o której mowa, wykonana jest ze stopu aluminium i posiada wbudowane podkładki termiczne, więc użytkownik powinien być spokojny o temperaturę pracy dysku SSD, a także odpowiednią ochronę samego nośnika. Jego prosta konstrukcja pozwoli na szybkie przekształcenie SSD M.2 w przenośną pamięć masową bez śrubek.

Specyfikacja techniczna obudowy Cooler Master Oracle Air

Numer produktu SOA010-ME-00
Kolor zewnętrzny Spiżowy
Materiał Aluminum
Wymiary (dł. x szer. x wys.) 128,5 x 42 x 18,5 mm
Interfejs - połączenie USB 3.2 Gen 2 Type-C
Interfejs - magistrala M.2 NVME PCIe
Gniazda dysków M.2 (MKey)
Prędkość oficjalna 10 Gb/s (odczyt/zapis)
Rzeczywista prędkość 1054 MB/s (odczyt/zapis)
Rozmiar dysku SSD 2280, 2260, 2242, 2240, 2230
Typ gniazda Type-C, L=250mm
Gwarancja 2 lata
Seria Oracle
Typ pamięci masowej M.2 SSD

WIDEO


Cooler Master Oracle Air charakteryzuje się kompatybilnością z pamięciami M. 2 o różnych rozmiarach: od 2230 do 2280. Obudowa jest kompatybilna z systemami PlayStation, Windows, macOS, Linux, Android i iOS, a z innymi urządzeniami komunikuje się za pomocą złącza USB - C. Produkt ma zapewnić użytkownikom bezproblemowe działanie, niezależnie od używanego sprzętu. Dodatkowo, zgodność z systemem MOLLE pozwoli na łatwe zamocowanie go do plecaków.

Cena Cooler Master Oracle Air

Obudowa Cooler Master Oracle Air ma trafić do sprzedaży w drugim tygodniu maja, w cenie około 270 zł.

oracle air - obudowa podłączona do laptopa

źródło: informacja prasowa

Wybrane dla Ciebie
MOŻE JESZCZE JEDEN ARTYKUŁ? ZOBACZ CO POLECAMY