Destiny 2 już powstaje

Destiny może pochwalić się 9,5 miliona zarejestrowanych graczy. Nic dziwnego, że szykowana jest już kontynuacja.

Mateusz Tomczak
Destiny 2 gra

Destiny to bez wątpienia jedna z tych gier, o których przed premierą mówiło się naprawdę dużo, a producent nie bał się odważnych zapowiedzi. Nie jest już jednak zagadką, że zostały one spełnione, gracze otrzymali produkt bardzo dobry i mogą spodziewać się kontynuacji.

Bungie ujawniło ostatnio, iż Destiny może pochwalić się już 9,5 miliona zarejestrowanych graczy. Nawet jeśli weźmiemy pod uwagę, że sprzedanych egzemplarzy jest zapewne nico mniej to i tak mówimy tutaj o świetnym wyniku.

Nic dziwnego zatem, że producent rozpoczął już prace nad kontynuacją, czemu zresztą przyklasnęło Activision. Współpraca obydwu firm układa się bardzo dobrze i będzie zapewne trwała również przy Destiny 2. To zresztą właśnie Activision ujawniło, iż tytuł ten jest już w produkcji.

"Rozpoczęto już prace nad nowymi pakietami rozszerzeń, a także nad następną pełną grą." - Eric Hirshberg, CEO Activision

Źródło: gamespot, expertreviews

Wybrane dla Ciebie
MOŻE JESZCZE JEDEN ARTYKUŁ? ZOBACZ CO POLECAMY