Chilijska noc i kanadyjskie lasy na nowych materiałach z DriveClub

Wygląda to całkiem obiecująco.

Mateusz Tomczak
DriveClub gra zwiastun

Wielu graczy korzystających już z PlayStation 4 wyczekuje z pewnością premiery DriveClub. Gier wyścigowych póki co mają oni bowiem jak na lekarstwo, a produkcja Evolution Studios zapowiada się całkiem apetycznie.

W ostatnich miesiącach doniesienia na temat gry nie wyglądały szczególnie optymistycznie, ale pod koniec kwietnia twórcy zdecydowali się wreszcie ujawnić datę premiery gry. Pojawi się ona 8 października i chociaż o tym, co będzie oferowała byliśmy już informowani, to zapewne systematycznie będzie nam to teraz przypominane.

Tak jak w przypadku wszystkich większych produkcji na nową platformę, tak i tutaj mocną stroną ma być grafika. Podziwiać mamy ją na wielu trasach i to właśnie one znalazły się teraz w centrum uwagi.

Twórcy postanowili bowiem przedstawić nam nieco bliżej dwa miejsca, w których będziemy mogli sie ścigać. Pierwszy materiał prezentuje nocy wyścig w Chile. Drugie wideo zabiera nas z kolei do Kanady, gdzie rywalizować będziemy na trasie biegnącej przez gęste lasy.

Źródło: youtube, ign

Wybrane dla Ciebie
ZANIM WYJDZIESZ... NIE PRZEGAP TEGO, CO CZYTAJĄ INNI!