Targi E3 2013 jeszcze nie wystartowały, ale pomimo tego i tak doczekaliśmy się już pierwszych, ciekawych prezentacji. Do takich należy przecież pokaz Call of Duty: Ghosts, a więc gry, która z pewnością będzie jedną z najlepiej sprzedających się produkcji tego roku.
Seria Call of Duty od zawsze budzi ogromne zainteresowanie, ale ostatnio coraz więcej graczy narzekało na to, że zabawa jest tutaj mniej wciągająca niż w latach poprzednich. Główne zarzuty dotyczyły braku zmian w stosunku do poprzednich odsłon cyklu, co zmienić ma się jednak w tym roku.
Activision i Infinity Ward zapewniają o tym od momentu zapowiedzi Call of Duty: Ghosts. Do tej pory o grze jednak głównie mówiono, a jeśli chodzi o materiały wideo, to nie pokazano ich zbyt wiele. Teraz się to zmieniło, bo na konferencji poprzedzającej targi E3 zademonstrowano fragmenty dwóch misji.
Pierwszy z prezentowanych etapów zabierze graczy pod wodę, drugi natomiast do gęstej dżungli. Tutaj pomocy okaże się pies, który to ma być w najnowszej odsłonie serii bardzo ważnym elementem i niejednokrotnie pomagać ma w zmaganiach.
Źródło: engadget