Computex 2013: najlepsi overclockerzy będą bić rekordy wydajności na procesorach Intel Haswell

W imprezie wezmą udział overclockerzy firm ASUS, EVGA, Gigabyte G.Skill i MSI

Paweł Maziarz
G.Skill pokaz podkręcania Computex 2013

Na początku czerwca w Tajpej odbędą się targi Computex 2013, gdzie zostaną zaprezentowane nowinki ze świata podzespołów komputerowych. Firma G.Skill z tej okazji zorganizowała również pokazy ekstremalnego podkręcania, na których – wraz z profesjonalnymi overclockerami z całego świata – planuje pobić rekordy wydajności na nowej platformie Intel Haswell.

Pokazy podkręcania odbywać się będą od 4 do 7 czerwca w Nangang Exhibition Center – Booth IO118 w godzinach od 9 do 18 – każdego dnia będzie można zobaczyć w akcji zespół innego producenta (MSI – Elmor, ASUS – Fredyama i Shamino, EVGA – k|ngp|n, Gigabyte - Hicookie i Dinos22). Z kolei nad optymalną wydajnością pamięci DDR3 będzie czuwać zespół overclockerów G.Skill – Hiwa, Christian Ney i Young Pro. Nie zabraknie również hostess, które będą miały za zadanie podkręcać... atmosferę ;)

W skład platform do bicia rekordów wejdą procesory Intel Core 4-tej generacji z odblokowanym mnożnikiem, płyty główne z chipsetem Intel Z87, pamięci DDR3 firmy G.Skill, a także zasilacze Cooler Master Silent Pro M2 1500W. Na procesorach zostaną zamontowane kontenery na ciekły azot produkcji KingpinCooling.

Data Firma Platforma Overclockerzy Overclockerzy G.Skill
04.06.2013 MSI Intel Z87 Elmor (Szwecja) Hiwa (Szwajcaria)
Christian Ney (Szwajcaria)
Young Pro (Australia)
05.06.2013 ASUS Intel Z87 Fredyama (Japonia)
Shamino (Singapur)
Hiwa (Szwajcaria)
Christian Ney (Szwajcaria)
Young Pro (Australia)
06.06.2013 EVGA Intel Z87 k|ngp|n (USA) Hiwa (Szwajcaria)
Christian Ney (Szwajcaria)
Young Pro (Australia)
06.06.2013 Gigabyte Intel Z87 Hicookie (Tajwan)
Dinos22 (Australia)
Hiwa (Szwajcaria)
Christian Ney (Szwajcaria)
Young Pro (Australia)

Transmisję na żywo z pokazów będzie można oglądać zarówno na stronie firmy G.Skill, jak i witrynie rankingów podkręcania HWBot.

Źródło: HWBot

Wybrane dla Ciebie
ZATRZYMAJ SIĘ NA CHWILĘ… TE ARTYKUŁY WARTO PRZECZYTAĆ