Lada chwila start Galaxy S8 Oreo Beta - być może także w Polsce

W ramach programu możliwe będzie przetestowanie systemu Android 8.0 Oreo na smartfonach Galaxy S8 i Galaxy S8+.

Image
Mateusz Tomczak

Samsung nie rozpoczął jeszcze procesu wdrażania najnowszej wersji systemu Google Android na swoje smartfony, ale już od pewnego czasu nad tym pracuje. Wygląda na to, że lada chwila niektórzy się o tym przekonają.

Już kilka dni temu do sieci trafiły informacje sugerujące, iż koreański producent przygotowuje program Galaxy S8 Oreo Beta. Chyba każdy domyśla się, iż w jego ramach możliwe będzie przetestowanie systemu Android 8.0 Oreo na smartfonach Galaxy S8 i Galaxy S8+.

Dobrze poinformowana zazwyczaj redakcja sammobile ujawnia listę państw, których mieszkańcy będą mogli przystąpić do wspomnianego programu. Nie jest ona szczególnie długa, ale najważniejsze, że znalazło się miejsce dla Polski.

Android 8.0 Oreo

W USA, Wielkiej Brytanii oraz Korei Południowej program Galaxy S8 Oreo Beta wystartować może już jutro. Mieszkańcy innych ujętych w nim państw poczekają zapewne kilka dni dłużej.

Pozostaje czekać na oficjalny komunikat producenta. Zainteresowani będą musieli zarejestrować się w programie za pośrednictwem aplikacji Samsung Members.

Źródło: sammobile

Wybrane dla Ciebie
ZATRZYMAJ SIĘ NA CHWILĘ… TE ARTYKUŁY WARTO PRZECZYTAĆ