Windows 10 zadebiutuje już pod koniec lipca. Wygląda na to, że Microsoft będzie chciał z tego głośnego bez wątpienia wydarzenia skorzystać i dość szybko pokusi się o konferencję mającą pokazać siłę nowej platformy.
DLA CIEBIESamsung - przegląd oferty lodówek
Nick Parker, wiceprezes działu OEM firmy Microsoft, zapowiedział, iż podczas tragów IFA 2015 odbędzie się konferencja „Windows 10 Lights up New Devices”. Zaplanowano ją na 4 września, kiedy to zobaczyć mamy szereg przygotowanych z myślą o Windows 10 urządzeń.
Czego dokładnie można się spodziewać? Z oficjalnego komunikatu wynika, iż producent pochwali sie tabletami, laptopami, urządzeniami 2-in-1, all-in-one, a nawet sprzętami do gier. Czyżby zatem zanosiło się na to, że wszyscy znajdą coś dla siebie?
Niestety niekoniecznie. Nick Parker nie wymienił bowiem smartfonów i pozostaje mieć nadzieję, że było to jedynie niedopatrzenie, a nie celowe działanie. Wiele osób czeka bowiem na zapowiedzianą już jakiś czas temu premierę Lumii 940 oraz Lumii 940 XL. Obydwa modele jawią się bowiem niezwykle interesująco i trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce do ich pokazania światu niż właśnie IFA 2015.
Źródło: phonearena