MSI chwali się czarną płytą X99S SLI PLUS pod Haswell-E

MSI ujawniło rąbka tajemnicy, odnośnie tego jaką płytę główną planuje na premierę platformy Intel Haswell-E.

Paweł Maziarz
MSI X99S SLI PLUS płyta główna

Coraz bliżej do premiery procesorów Intel Haswell-E, a wraz z nimi pojawią się obsługujące je płyty główne. Firma MSI pochwaliła się jedną ze swoich konstrukcji – a trzeba przyznać, że jest czym się chwalić ;)

Mowa tutaj o modelu X99S SLI PLUS, który już na pierwszy rzut oka wyróżnia się efektowną, czarną kolorystyką. Dla procesora przeznaczono podstawkę LGA 2011-3 i 8-fazową sekcją zasilania, natomiast dla pamięci osiem banków DDR4.

Karty rozszerzeń można montować w czterech złączach PCI-Express 3.0 x16 i dwóch PCI-Express 2.0 x1. Chipset Intel X99 odpowiada za osiem gniazd SATA 6 Gb/s, jedno SATA Express i jedno M.2. Nie zabrakło też przycisków łatwego dostępu do włączania/restartowania komputera oraz automatycznego przyspieszania podzespołów OC Genie.

Oficjalnej premiery modelu X99S SLI PLUS powinniśmy się spodziewać w przyszłym miesiącu. Cena jest nieznana.

Źródło: profil MSI Computer UK na portalu Facebook

Wybrane dla Ciebie
ZACZEKAJ! ZOBACZ, CO TERAZ JEST NA TOPIE