Nowy Need for Speed zostanie pokazany w tym tygodniu - zanosi się na Underground 3 

Stęskniliście się za serią Need for Speed?

Mateusz Tomczak
Need for Speed

Stęskniliście się za serią Need for Speed? Sporym zaskoczeniem było to, że nie zdecydowano się zaprezentować nowej odsłony w zeszłym roku, ale skoro obiecano dzięki temu świetną grę w roku obecnym to mało kto wyrażał się o decyzji EA negatywnie. Lada dzień nastroje mogą być jeszcze lepsze.

Na 21 maja zaplanowana została oficjalna prezentacja nowej części Need for Speed. EA nie zdradziło przy tym większej dawki szczegółów, ale nieoficjalne doniesienia sugerują, iż wielu graczy może mieć spore powody do radości.

Wedle przecieków zaprezentowany zostanie bowiem Need for Speed: Underground 3. Nie trzeba dodawać, że podseria ta ma wielu sympatyków, ale nie było nam dane obcować z nią już od dłuższego czasu.

Dodatkowym smaczkiem jest tutaj grafika, którą EA zasygnalizowało czwartkową prezentację. Okazało się bowiem, ze po jego rozjaśnieniu jest ona zdecydowanie ciekawsza.

Need for Speed Underground 3
Need for Speed Underground 3 jasny

Będziecie zadowoleni z prezentacji Underground 3 czy może wolelibyście coś innego?

Źródło: facebook - Need for Speed, vg247

Wybrane dla Ciebie
ZATRZYMAJ SIĘ NA CHWILĘ… TE ARTYKUŁY WARTO PRZECZYTAĆ